2733
2739

دوستان چطور با این انتظار سخت کنار میاین

چند ساله منتظرین‌؟

اصلا هنوز امیدوارین یا نه؟

😓

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹

من ۲ماهه عروسی کردم...توی این دوماه ۸بار بیبی چک گزاشتم...منفی شده...رفتم سونو...گفت اندومترم نازکه...تخمدانم هم پلی کیستیک هست....انقدر خودمو و شوهرم بچه دوس داریم...ک بعد از هر بیبی چک ی دل سیر گریه میکنم....😭😭😭😭😭

زندگیدرد قشنگیست ک جریان دارد💔..کاربر قدیمیما....تعلیق شدم. دوباره اومدم

۶سال منتظرم 

به همبن راحتی اوایل خیلی بی تاب بودم گریه میکردم الان یکسالی شده اصلا 

الانم تو پروسه لی وی افم خدا بخواد میده ندادم دیگه بی خیالش میشم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲ماهه عروسی کردم...توی این دوماه ۸بار بیبی چک گزاشتم...منفی شده...رفتم سونو...گفت اندومترم نازکه. ...

عزیزم شما که خیلی اول راهین

تا یه سال اصلا این بحثا نباید باشه

بزن به بیخیالی مطمئن باش میشی

2728
۶سال منتظرم  به همبن راحتی اوایل خیلی بی تاب بودم گریه میکردم الان یکسالی شده اصلا  الان ...

من از سال ۹۳ تا به الان

حساب سالها از دستم دررفته

توکل به خدا

منم نوبت کاشت گرفتم هرچی خدا بخاد

انشالله هر چی خیره قسمت شما

من از سال ۹۳ تا به الان حساب سالها از دستم دررفته توکل به خدا منم نوبت کاشت گرفتم هرچی خدا بخاد ...

عزیزم ان شاءالله خیره ان شاءالله خیلی زود جواب بگیری فقط ناامید نشو 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.