2733
2734
عنوان

خسته ام ازسرنوشتم

315 بازدید | 28 پست

دلم گرفته تابدنیااومدم همیشه جنگ ودعوابودخونمون پدرم معتادبودومادرم واذیت میکردتاهفت سال مادرم طاقت کرددیگه نتونست وطلاقشوگرفت ومن موندم یه دنیاتنهایی میدونین هیچکس جای مادرآدمونمیگیره من موندم پیش پدربزرگ ومادربزرگم خیلی بهم محبت میکردن ولی خیلی وقتاهم بهم تیکه مینداختن شدم نه ساله پدرم بخاطرمصرف زیاداوردوس کردومردمنکه پنجشنبه جمعه هاراحت مادرمومیدیدم حالابایدصدنفراجازه میدادن تابزم ومادرموببینم یه عمومیگفت برواونیکی میگفت نمیخوادبزرگه بازنش دعواش میشدسرمن بدبخت خالی میکردبچه اش گریه میکردمیگفتن تقصیرتواابچه گریه میکنه خلاصه دیوارکج بودمیگفتن توکردی باهمه ی این بدبختیاشدم ده ساله بخاطرکمبودمحبت بایه پسردوس شدم که شددنیام سه سال همه ی کمبوداروجبران کردهمه ی مشکلاتمویادم برده بودمیگفت فقط به من فک کن دیگه هیچی برات مهم نباشه تاشدم سیزده ساله هیکل زده بودم رنگ وروبازکرده بودم همه میگفتن خوشگلم هرجامیرفتم برام خواستگارپیدامیشدخیلیامیخواستنم پسرعمه ام هم خواستگارپروپاقرصم بودولی من میخواستم ازاین خانواده برم میخواستم دوربشم من عاشقی بلدنبودم ولی دیوونه واریکیودوست داشتم هیچکس حالمونفهمیدهیچکس درکم نکردهمه زدن توسرم تواین گیرودارمادرمم ازدواج کردوارتباطموبکل باهاش قطع کردن دیدارمون خلاصه میشدتوراه مدرسه توبیرون رفتنام تلفنای قایمکی اومدن هیچکس به حرفه دلم گوش نکردوبزورکردنم عروس کسی که دلشون میخواست بزورعقدم کردن وتمام من مردم عشقم رفت دلم رفت همه چیزم رفت یکسال بعدعروسی کردیم ومن زنه مردی شدم که هیچ حسی بهش نداشتم تنهاخوبیش این بودکه دیوونه واردوسم داشت واذیتم نمیکردرفت وآمدم بامادرم آزادشدسه سال بعدباردارشدم ودخترم بدنیااومدزندگیم ازبی روحی دراومد

خدایاخودت نگهداردخترم وپسرم باش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خب خدارو شکر کن ک خدا دوست داشته و یه شوهر خوبی بهت داده ...ب دوران دوستیت فک نکن هاا مردها مث یه هندوونه سر بسته هستن تا باهاشون زندگی نکنی اخلاقای بدشونو نمیفهمی.فک نکن با دوس پسرت ازدواج میکردی خوشبخت میشدی هاا این افکارات رو بریز بیرون الان فقط ب شوهر مهربونت و بچت فک کن

خداروشکر که شوهرت ایقد دوستت داره و اذیتت نمیکنه خداروشکر که زندگیت از بی روحی در اومده، سعی کن دوس داشته باشی شوهرتو شاید بااون دوستت ازدواج میکردی اذیتت میکرد ولی اینجوری الان راحتی نیمه پر لیوانو ببین

2740

راه افتادووضیعیت بیماریش بهترشدتااومدم یکم نفس بکشم ناخواسته باردارشدم تاپای سقط رفتم ولی شوهرم نذاشت گفت هدیه ی خداروکه پس نمیدن خدابزرگه خودش داده خودشم حفظش میکنه دومیمم بدنیااومد

بچه بدنیااومدوحالااحتمال بیماری دخترم دادن توروخدادعاکنیدحداقل این آزمایشاش نرمال بشه حداقل این عذابم نده آخه منکه گناهی نکردم چرااین شده زندگیم چراتودنیاآخه منه بدبخت اینجوری شدم خدامنکه همه ی امیدم توبودی

2706