2737
2734

از نظر مالی طی این دوسال مستقل شم هر کاری بخوای انجام بدی سابقه کار میخوان همین ناخنکاری میخواستم برم اموزش ببینم پرس و جو کردم دیدم اکثر سالنا ناخنکار مشتری دار و سابقه دار میخوان همه که از اول سابقه دار نبودن بالاخره از یجایی شروع کردن الان واقعا نمیدونم چیکار کنمبرم تو کارش نرم یا چه کار دیگه هست برا کار کردن کلا سردرگمم

ولی ناخن خیلی خوبه الان

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بگی یه سال فلان جا کار کردم مجبور نیستی بگی من بی سابقه ام 😐منم اولین کارم وقتی شنید سابقه ندارم خیلی تحقیرانه نگاهم کرد عوضی پامو نذاشتم تو اون خراب شده 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران

هرچند درامد ناخن رو قبول ندارم

ولی میتونی وقتی اموزش دیدی با هزینه خیلی پایین مشتری جذب کنی و حسابی تبلیغات کنی تو فضای مجازی و دیوار

بعد چراغ خاموش قیمتت رو نرم نرم بالا ببری

2738
شما ناخنکارید؟ اخه شاید رفتن پرسجو کردن؟

نه عزیزم 

نه بابا چه پرس و جویی بگو تو شهر فلان سابقه داشتم  عمرا بتونه ته توشو در بیاره 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران
چرا؟

ببین کلا اعتقادات شخصیم اینجوریه مثلا

درامد کاشت ناخن وکاشت مژه و ی سری شغلهای دیگ رو نمیتونم هضم کنم.و برام برکت و حلالیت نداره 

هرکسی ی جوره .نظر توام محترمه

نه عزیزم  نه بابا چه پرس و جویی بگو تو شهر فلان سابقه داشتم  عمرا بتونه ته توشو در بیاره& ...

حالا بگیم سابقه رو دروغ میگم ولی وقتی میگن مشتری دار وقتیکه من تازه کارم و کسی منو نمیشناسه مشتری ندارم اونو چیکار کنم

اخه من میخوام تو سالن کار کنم نه تو خونه

ن گلی وقتی مشتری داشتی میری سالن میگی سابقه کار دارم بفرض جایی بودم.و مشتری هم دارم

با دست پر تقریبا میری

قبل اینکه بری سالن مشتری جذب کن.کم کم سالن بگیرنت جا میفتی

ن گلی وقتی مشتری داشتی میری سالن میگی سابقه کار دارم بفرض جایی بودم.و مشتری هم دارم با دست پر تقریب ...

اخه قبل اون کجا میخوام به مشتری خدمات بدم نمیتونم تو خونه کار کنم