2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بپرس اگر بلد بودیم جواب بدیم 

یا به این شماره اس بده : 

9830002020

سوالات شرعی رو جواب میدن 

برای اقتدار ایرانی  برای حفظ این مرزهای طولانی                     برای تک تک زخم های سرزمینم  برای امتداد قاسم سلیمانی                                                                                  دم خواننده و سازندش گرم 😎 خوب زدن تو دهن شروین ✌🏻
2740

دیشب آخرین قرص جلوگیریم رو تموم کردم قاعدتا و طبق عادت باید حداقل پنج روز دیگه قاعده بشم ولی از قبل از مغرب لکه بینی قهوه ای دارم نمیدونم استحاضه حساب کنم و نمازمو بخونم یا حیض محسوب میشه

۰۵۱۳۲۰۲۰ هر موقع زنگ بزنی جواب میده

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
دیشب آخرین قرص جلوگیریم رو تموم کردم قاعدتا و طبق عادت باید حداقل پنج روز دیگه قاعده بشم ولی از قبل ...

عزیزم چون بیشتر از ده روز از اخرین روز پریودتون گذشته این لکه بینی حیض حساب میشه... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

بین دو تا خونریزی باید حداقل ده روز فاصله باشه که دومی حیض حساب بشه. واسه شما حیضه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
بین دو تا خونریزی باید حداقل ده روز فاصله باشه که دومی حیض حساب بشه. واسه شما حیضه

یعنی امشب نمیتونم نماز شب بخونم اول چهله هست هر چی زور میزنم گول خودم میزنم نمیشه😭😭😭

2706