2733
2739
عنوان

فامیل حسود

688 بازدید | 33 پست

این فامیلا چرا اینقد حسودن عکس همه دخترای فامیلو گذاشتن عکس منو که بچه ای داداششونم نذاشتن😐؟

چی باید گفت واقعا به این ادما

برای چیزی که می‌خوای تلاش کن نه آرزو ⭐🌿 دانشجوی دندانپزشکی❤👸

یعنی عمه هات عکس دختر خواهرشون رو گذاشتن تو رو نذاشتن

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی عمه هات عکس دختر خواهرت رو گذاشتن تو رو نذاشتن

اره عمه هام عکس دختراشون و دخترای خواهرشون گذاشتن منو نذاشتن

2738
فامیل رو در هیچ شبکه‌ی مجازی ای دنبال نکنید. به خدا کیفیت زندگیتون ده برابر بهتر میشه.

وای دقیقا بلاکشون کردم 

اره عمه هام عکس دختراشون و دخترای خواهرشون گذاشتن منو نذاشتن

تو آینده ی پسر منی. خواهرشوهر بزرگم همش دخترخواهراش رو ذوق می‌کنه و میگه روشون حساسمه و خیلی میخوامشون . پسر من تک نوه پسریه اما اونو نمیگه. خدا رو شکر خدا یه بچه برادر بیشتر بهشون نداد

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.
2706