2737
2739

ازین دسته مامانا که مثلا به دخترشون هی میگن این شکلی بشینه و راه بره و نمیدونم آداب باکلاس بودن و... مدام تذکر میدن به دخترشون ؟؟؟ مامان من هیچوقت هیچی بهم یاد نداد مثلا با کفش پاشنه چطور راه برم چطور باکلاس چیز بخورم و.... بخاطر همین هیچوقت به چشم نیومدم 🥺🥺🥺🥺😒😒😒😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت یاد بگیر اگه می‌خوای

شاید خودشم بلد نبوده که بخواد یادت بده

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم

مادر منم بهم یاد نداد این چیزا توی ذات ی دختر باید باشه یاد دادنی نیست 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
مامان من دوتا تذکر از طفولیت تا به الان بهم میده  یک استیناتو اتقدر نده بالا 😂😂 دو پاتو ببن ...

آره . تو مدرسه ام هیچی یادمون نمیدادن جز اینکه موتون معلوم نباشه

با کفش پاشنه بلند مگه چطوری راه میرن؟ 😐😂

نوک پاهاشونو میزارن رو پله . اینطوری بهتره احتمالش کمتره بیفتی . من خودم چون یادم نداده بود چندبار با پاشنه بلند افتادم داغون شدم 😑😑😑

الان زمان قدیم نیس دخترم، که اگر مادر به دختر مثلا آشپزی و این چیزا که گفتی رو آموزش نده ، دختر بی اطلاع بمونه، خیلی راحت میتونی گوگل کنی، میتونی از اینستا ببینی، میتونی توی یوتیوب ببینی، کانالای مختلف تلگرام.  در ضمن سعی کن یک نقدار مسئولیت زندگیت رو خودت بعهده بگیری، اگر مادر یا پدر آموزش نده ، دلیل خوبی نیس که بی اطلاع بمونی، چه بسا دخترایی که به هر دلیل مادر ندارن ، پس باید بی اطلاع بمونن؟ از منابع مختلف آموزش ببین . به همین سادگی

منم به دخترم یاد میدم 

حس میکنم بدونه بهتره 

البته الان نزدیک ۵ سالشه

مثلا از الان مرتب بودن

اینکه موهاشو شونه کنه . مسواک بزنه .

کفشش تمیز باشه 

برای بیرون  همیشه لباس مرتب بپوشه 

زیر لباسش حتما شورت بپوشه که یه وقت شلوارش پاره شد بدن معلوم نشه

بعد تو جمع  باز نشین .

رو سنگ یخ هم نشبن ( اینو مادرم یادم داده میگن خوب نیست)

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉