2737
2739

اگه تو پاساژ و مرکز خرید باشه یکم کمتر از بیرونه

چون اونی که بیرونه مشتری ثابت داره کلید مغازه دست خودشه ۳۶۵ روز اختیارش دستشه

ولی تو دانشگاه و مرکز خرید و اینجور جاها تعطیلی ها تعطیلی و خیلی معایب دیگه

بیرون هم باز کنی به نظرم حداقل قیمت هاش کمتر از زنجیره ایی ها باشه واسه اینجور کار هم باید سرمایه زیاد داشته باشی

وگرنه انقد سوپر مارکت هست صبح تا شب تو مغازه اس ولی فوقش قانون کار دستش میاد بدون بیمه

اگه تو پاساژ و مرکز خرید باشه یکم کمتر از بیرونه چون اونی که بیرونه مشتری ثابت داره کلید مغازه دست ...

ممنون که وقت گذاشتید،یه جای نسبتا شلوغ بیست تومن پیش ماهی دوتومن میصرفه به نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پول باید ادم داشته باشه بره وسیله بخره الانم ک این گرونیه سخت تره ی چن تا وسیله ادم بخره خودش میلیون پولش میشه باز بفروشی بیشترش باید بره برا خرید هایی ک شده اینا..

اگر قیامت قصه باشه تو رو من کجا ببینم🥲🖤            
2731
ممنون که وقت گذاشتید،یه جای نسبتا شلوغ بیست تومن پیش ماهی دوتومن میصرفه به نظرتون؟

اره وقتی علاوه بر محل پرتردد باید مشتری مداری هم داشته باشید

مشتری که میاد برا بار اول دیگه بار دوم جایی نره باز بیاد مغازه شما چرا چون برخوردتون خوبه و بهتون اعتماد داره جنستون از بقیه جاها قیمت پایین تری داره خوش برخورد هستین مغازتون نه زیاد لاکچریه که ادم خوف گرون بودن بهش دست بده نه خیلی کثیف و به هم ریخته اس که وقتی مشتری میاد یادش میرع چی میخواسته

چینش هم خیلی مهمه جنس ها دم دست باشه خردسال بچه میاد دسترسی به خوراکی ها آسون باشه

ادم بره مغازه مجذوب جنس ها بشه نه اینکه نگاه هم نکنه

اینا خیلی مهمه من قبلا یجا قرار شد اول کار کنم بعد واسه خودم بردارم ولی بنا دلایلی نشد و نخواستم

2740