2737
2739
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459358 بازدید | 59473 پست
به نام خدا خدا قوت ارغوان بانو     هممون یه مدل درگیریم عزیزم شب بیداران خسته

ممنون عزیزم زنده باشی❤

آره دیگه شبا با بچه ها بیداریم روزام باز یا نی نیا نمیذارن بخوابیم یا کارای خونه

نیایش جون خوبه؟ خوابش تنظیم شده یا نه

سلام بچه ها خوبین🥰 الان تاپیکو‌میخوندم دیدم اکثر بچه ها مثل همیم🥺بدن درد و استخون درد  بقول ...

من خدا را شکر حالت تهوع اصلا نداشتم شکر شکر شکر بدن درد هم نداشتم و استخون درد هم نداشتم بازم شکر ولی در کل وزنم به نسبت قبل بارداری ۶ کیلو اضافه شد که بعد زایمان بعد بیمارستان رفتم ترازو شده بودم دو کیلو هم کمتر از قبل بارداری . البته متفورمین هم بی تاثیر نبود. ولی بارداری دومم خیلی خیلی بهتر از بارداری اول بود . انشالا شما هم بارداری بعدی راحت تر باشی . البته نی نی زردی داشت و درد و نفخ سزارین همه بی دردی های بارداری راجبران کرد خیلی بد بود ولی اونم گذشت . هنوز نگرانم زردی نی نی خوب نشده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستي بچه ها ماه پيش برام ازمايش قند و تيروييد نوشته دوبار رفتم ازمايشگاه ثبت نشده بود رفتم مطب دكت ...

قطعا باید ناشتا باشی . من تا چند روز بعد هم رفتم برای آزمایش مشکلی نداشته

ممنون عزیزم 💕 نو نو طبیعی برام کابوس

سزارین هم خیلی سخته من انگار یادم رفته بود ولی الان کامل یادم اومده . البته سختیش سه روزه بعد اوکی میشی . انشالا به سلامتی به دنیا بیاد نی نی گلت و سزارین هم راحت باشه برات

2728
خدارحمتش کنه عزیزم.غم اخرتون باشه 

سلام لیلا جون خوبی گل پسرت خوبه 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
سلام دوستان من زایمان کردم روز پنجشنبه ، قسمت نبود دختزم تاریخ لاکچری به دنیا بیاد هه هه 😅 نام ...

خیلی مبارکتون باشه عزیزم 💞

قدمش پر خیر و برکت عزیزم 🥰

همیشه در کنار هم سلامت باشید 🥰😘

2738
سلام دوستان من زایمان کردم روز پنجشنبه ، قسمت نبود دختزم تاریخ لاکچری به دنیا بیاد هه هه 😅 نام ...

سلام عزیزم بسلامتی مبارک باشه.... ایشالا زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه🙏😘😘🌹🌹🌹

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
سلام بچه ها خوبین🥰 الان تاپیکو‌میخوندم دیدم اکثر بچه ها مثل همیم🥺بدن درد و استخون درد  بقول ...

وای آره منم همینجوری حساب میکنم 😂😂😂

آره واقعا منم خیلی دلم میسوزه براش هیچ کاریم نمیتونم براش بکنم😔ان شاء الله همه نی نی ها زودتر رفلاک ...

الهی ااامین🤲🏻🤲🏻

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
سزارین هم خیلی سخته من انگار یادم رفته بود ولی الان کامل یادم اومده . البته سختیش سه روزه بعد اوکی م ...

سلام عزیزم خوبی... نی نی چطوره خوبه... 

سلام صبح بارونیتون بخیر😍🌧🌧☔️☔️

سلام صبح بارونی شماهم بخیر..... 

به نام خدا ارغوان هستم یه شب زنده دار😟 پسرم هرساعتی که شروع به خوابوندنش می کنم حداقل دوساعت هی ش ...

اخی خسته نباشی🌸

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
2706