2733
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459351 بازدید | 59473 پست
سلام  خواستم بگم این دنیا دیگه ب درد نمیخوره 😐 زنگ زدم بیمارستان تندیس جردن هزینه زایمان سزا ...

اینا ک ارزون هست 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرم برای یک شب زیاده

عزیزم من شهرستانم و دکترم میخاد زیر میزی 10 ملیون بگیره بنظرت این ظلم نیست؟ اونم تو بیمارستان دولتی میخام برم بیمارستان خصوصی نداریم 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
سلام  خواستم بگم این دنیا دیگه ب درد نمیخوره 😐 زنگ زدم بیمارستان تندیس جردن هزینه زایمان سزا ...

صارم طبیعیش شونزده.... سزارین بالای بیست... محب کوثر و گاندی خوبن؟ 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
عزیزم من شهرستانم و دکترم میخاد زیر میزی 10 ملیون بگیره بنظرت این ظلم نیست؟ اونم تو بیمارستان دولتی ...

واااای چه جور از کلوشون میره پاین

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
عزیزم من شهرستانم و دکترم میخاد زیر میزی 10 ملیون بگیره بنظرت این ظلم نیست؟ اونم تو بیمارستان دولتی ...

چقدر بی وجدان 🤢🤢🤢🤢

نمیتونی دکترتو عوض کنی؟؟؟ 

یکی از اقوام ما هم ۸یال پیش ۲م داد ک براش پرونده سازی کنه سزارین کنه براش

تا شنبه خوابم نمیبرع بخدا😟تو نت زده باعث پاره شدن کیسه آب میشه

نت جز استرس چی داره میری توش مطلب میخونی دختر

اون در صورت عفونت شدید و درمان نکردنشه

با این حجم از آب که تو میخوری هیچی نمیشه عفونتت زود از بین میره نگران نباش

2738
چقدر بی وجدان 🤢🤢🤢🤢 نمیتونی دکترتو عوض کنی؟؟؟  یکی از اقوام ما هم ۸یال پیش ۲م داد ک برا ...

هیچ دکتری عملم نمیکنه چون بیمارستان خصوصی نداریم تازه هزینه همین بیمارستان دولتی هم 2 ملیون میشه جمعا زایمان من تو بیمارستان دولتی 12 ملیون باهام درمیاد باز خوبه شما خصوصی هستی. 

واااای چه جور از کلوشون میره پاین

تازه با کلی ناز و ادا

نت جز استرس چی داره میری توش مطلب میخونی دختر اون در صورت عفونت شدید و درمان نکردنشه با این حجم از ...

پری من موقع ادرار اطراف نافم و یکم اونور تر خیلی درد میگیره چرا همچین میشم آخه اگ عفونت کمه

صارم طبیعیش شونزده.... سزارین بالای بیست... محب کوثر و گاندی خوبن؟ 

واالا نمی‌دونم

من بیمارستانی ک دکترم اونجا قرار داد داره زنگ زدم

فقط دو نفر بهم گفتن بابک خوبه خوب رسیدگی میکنن ۹ت شده

پری من موقع ادرار اطراف نافم و یکم اونور تر خیلی درد میگیره چرا همچین میشم آخه اگ عفونت کمه

آخه من بعید میدونم اطراف ناف به مثانه و ادرارت ربط داشته باشه بلاخره شکم داره بزرگ‌میشه عضلات کش میان شاید بخاطر اونه اینطور میشی

هیچ دکتری عملم نمیکنه چون بیمارستان خصوصی نداریم تازه هزینه همین بیمارستان دولتی هم 2 ملیون میشه جمع ...

خدا براشون نسازه

من هفته دهم هستم گفتم از الآن قیمت دستم بیاد تحقیق کنم چ خرابه شده ای خوبه...فکرشو نمیکردم اینطور باشه 😐😐😐

2706