2737
2739
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459351 بازدید | 59473 پست
اخه استرس دارم دیگه تحمل ندارم میگم زودتر بیاد اگه تا چهل هفته طول بکشه من دق میکنم بعد میترسم ط ...

حواست به حرکاتش باشه..حرکاتاش خوب باشه دیگه هیچ استرس نداشته باش..تازشم الان دیگه بچه کامله .الان دنیا بیاد هم سالمه سالمه.🥰

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان لیستو فراموش نکنید

عزیزدلم من برا جمیله جون صلوات و ایت الکرسی فرستادم انشاا..ایشون و همه ی خانووما ب سلامتی تو دلیشونو بغل بگیرن خدا انشاا..دامن همه ی منتظرا رو هم سبز کنه🥰

2731
خب خداروشکر ....شنبه میرم پیشش حالا 

من تو ازمایشای اولیه بارداری عفونت داشتم اونم زیاد بعد 24ساعتم رشد داشت زده بود مقاوم در برابر سفیکسم و... ولی هیچ علایمی نداشتم دکتر گفت اول سفیکسم میدم اگه اثر نکرد عوض میکنم ده روز سفیکسم خوردم ازمایش دادم خوب شده بودم

سلام خانما کسی بوده تو سونو بهش گفتن که بچش عرضیه و بعدش چرخیده باشه؟ اصلا امکان چرخش تو هفته های بالا وجود داره؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2738
من تو ازمایشای اولیه بارداری عفونت داشتم اونم زیاد بعد 24ساعتم رشد داشت زده بود مقاوم در برابر سفیکس ...

احتمالا بمنم سفیکسیم بده ..من نمی‌دونم اگ کمه پس این درد چیه نزدیک رحمم حس میکنم خب مگ بخاطر عفونت نیس نمی‌دونم واقعا

سلام گلم بله رفتم  همه علائمم رو کفتم  درد شدید پریودی ،کمر درد ، سفت شدن شکم ، بچه خودش ...

نازنین جان ان شاء الله که دختر نازتون به موقع به دنیا میاد همه اقدامات پیشگیرانه رو که انجام میدی خداروشکر ، استراحتم بکن و بسپر به خدا خودش بهترین محافظه😍😍

بچه هاااا 😭😭😭 همین الان برای اولین بار حرکت نی نی رو قشنگ حس کردم 🥺🥺 انگار ضربه کوچولویی پ ...

ای خدا عزییییزم😍😍خدا حفظش کنه برات عزیزم ان شاء الله به سلامتی بغلش کنید😍خیلی حس شیرینیه واقعا😢من از الان میدونم یه روز دلتنگ تکوناش تو شکمم  میشم🥺😢

2706