2733
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459369 بازدید | 59473 پست
خب ی جا دیگه برین پارکی جنگلی ی جایی ک سراشیبی نداشته باشع

دریا میخواد فقط، تا اینجام هفت هشت ساعت فاصلست حالا میگم از دکتر بپرسم اگه اوکی داد بریم به خاطرش

یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همونه افتادی ی پیاده روی نمیری😂خداکنه من اولش واسه تهوع و بی حالی اذیت شدم آخرش دیگه راحت باشه

میخام برم نمییییییتونم 😂😂😂😂😂😂

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2731
دریا میخواد فقط، تا اینجام هفت هشت ساعت فاصلست حالا میگم از دکتر بپرسم اگه اوکی داد بریم به خاطرش

کدوم شهرین رویا جان.... ما کرجیم  تهران یه دریاچه چیتگر هست میگم جمعه ببرم دخترمو با همون گولش بزنم 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
پاشوووووووووووووووو😡😳😂😂

غروب میرم خنک شه

2738
هفته های بالا نیستی فکر نکنم مشکلی باشه برین کیف کنین😁

آره حالا شنبه برم دکترم بگه میریم خودم آخه خداروشکر مشکل خاصی ندارم ۱۵هفتگی رفتم مشهد سه ساعت و نیمه رفت یکم اذیت شدم برگشت خوب بود پشتم یکی دوبار دراز کشیدم حالا اینو ببینم چی میشه 

یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن 
سحر من الان سبزی پاک کردم😆😆😆😆کمک مامانم

ااااااافرین دخترم 

بچه ها دلتون نخواد من صبح به طور خودجوش اش رشته گذاشتم بدون این که نفخ حبوباتو بگیرم به. کاسه خوردم روده هام صداشون دراومد 

کی همچین حرفی زده؟؟ سرنوشت همه ما از قبل مشخصه .. فقط خودمونو گول میزنیم .. بعدشم واسه بچه خدا خودش ...

ولی حدیث داریم گاهی سرنوشت آدما حتی زمان مرگ با دعا و بعضی از اعمال تغییر می‌کنه ...مگ اون داستانو که پیامبر با اصحابشون بیزون بودن و یه نفر کفش می‌خرید نشنیذی؟

2706