2733
2739
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459431 بازدید | 59479 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان 

من هفته ۳۷ ام از چسبندگی جفت میترسم 

اولین بچم سزارین بوده 

ممکنه منم چسبندگی داشته باشم؟

یدافع الله عن الذین آمنوا...خدا خودش از مومن دفاع میکنه😊به خدا اعتماد کنیم 
2731
سحر جون لباسا مبارک گل پسرت خوشگلن هر چی هم نو داری استفاده کن من دو دست صفر و دو دست یک خریدم و کمی ...

مبارکش باشه عزیزم... ممنون.... قراره بچه ها عکس بفرستن توام دوست داشتی بفرست.... ایشالا به سلامتی تنش کنی💚

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
😅 دیگه در این حد نمیشه  بقول سحر ، سلام فرمانده بود وضعیت فاطمه

آره واقعا 

حالشو میفهمم چون منم سر شایان افتادم ۴۱ هفته دردم نداشتم چه فکرا و چه نگرانی ها یکسره میگذشت از ذهنم 

انشالله به سلامت فارغ بشه

چهارمین نی نی تاپیک  

😅 دیگه در این حد نمیشه  بقول سحر ، سلام فرمانده بود وضعیت فاطمه

نازنین این حسم شیشم من دیکه داره منو اذیت میکنه خدا وکیلی😅😂😂😂😂😂😂شوهرم که دیگه ازم میترسه😂دیدی گفتم اسمشو بنویس میره زایمان 😅😅😅😅😅مگهههههه داریم مگگگگه. میشه😂

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2740
نازنین این حسم شیشم من دیکه داره منو اذیت میکنه خدا وکیلی😅😂😂😂😂😂😂شوهرم که دیگه ازم میترسه😂دید ...

حالا که حس ششم داری از آینده من بگو    

دیدی تاپیک میزنن یه حس ششم بیاد

وای من هیچوقت درکشون نکردم  

نه بابا تو و سحر نداریم که     همش واس خودمونه

همون دیگه این تاپیک مال همست.... فکز کنید ده سال دیگه میایم میخونیم چه خاطره ها زنده میشه

آره واقعا  حالشو میفهمم چون منم سر شایان افتادم ۴۱ هفته دردم نداشتم چه فکرا و چه نگرانی ها یکس ...

اره اینم میشه پنجمین نی نی تاپیک 

یدونه هم قبلش بدنیا اومده فک کنم کاربر قاصدک بود

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
نازنین این حسم شیشم من دیکه داره منو اذیت میکنه خدا وکیلی😅😂😂😂😂😂😂شوهرم که دیگه ازم میترسه😂دید ...

اره ولی خوب شد طفلی دیگه سختش بود 

سحر یه حسی هم برا داشته باش 🙃

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…

حالا که حس ششم داری از آینده من بگو    

دیدی تاپیک میزنن یه حس ششم بیاد

وای من هیچوقت درکشون نکردم