2726
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459259 بازدید | 59473 پست

سحر جون لباسا مبارک گل پسرت خوشگلن هر چی هم نو داری استفاده کن من دو دست صفر و دو دست یک خریدم و کمی زمستونی فعلا فقط همین 

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها ب من گفت بیا بستری شو امپول فشار بزنم بنظرتون با امپول فشار تا فردا زایمان میکنع؟میترسم عذیت ...

حتی زودترم زایمان میکنی عزیزم

بلاخره گل پسرت داره میاد...

به امید خدا راحت زایمان میکنی گل پسرتم به سلامت بغل میگیری این نگرانی و استرست تموم میشه 

برات آیت الکرسی میخونم 

از احوالت بیا خبرمون کن

2728
حالا اومدم فعال باشما اگه گذاشت    

فعال نباشی نازی میترکونتت

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

به نظرم بیمارستان نباید زوری لباس بده و بعد دولا پهنا رو فاکتور حساب کنه خوب هر کس خودش با سلیقه میخره و میبره دیگه تازه من لباسای نو رو هم شستم اونجا که لباسا نشستس من دلم نمیخواد تن بچه کنن

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  
بچه ها ب من گفت بیا بستری شو امپول فشار بزنم بنظرتون با امپول فشار تا فردا زایمان میکنع؟میترسم عذیت ...

ای کاش زودتر اسمتو مینوشتیم سحر راست میگفت 

برو دختر 

ان‌شاا... بسلامتی زایمان کنی و گل پسرتو بغل بگیری

ماهم دعات میکنیم

تو هم یادت نره ماهارو دعاکن

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…

عزیزم من ۲۸ هفته کیسه آبم پاره شد بهم آمپول فشار زدن تقریبا ۱۰ ساعت طول کشید تا زایمان کنم، ولش ما چون ماهت کامل شده خیلی راحتتر زایمان می‌کنی ان شاالله 🤲🌹

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
دستت سبک بود خواهر هر کی درخواست داشت زودتر زایمان کنه ببرش بالای لیست    

😅 دیگه در این حد نمیشه 

بقول سحر ، سلام فرمانده بود وضعیت فاطمه 

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
2706