2737
2739
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459422 بازدید | 59476 پست
به سلامتی.... شما شکم اولیا کلی چیز میز لازم دارید.... ایشالا خدا روزیشو بده خرید کنید زیااااااد&nbs ...

سلامت باشی گلم..اره هیچی بلد نیستم..نمی دونم از کجا باید شروع کنم😄از دو هفته دیگه اگه خدا بخواد کم کم شروع میکنم به خرید.

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره گلم قشنگن

ممنون عزیزم💚

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2728
از این لیست احتمال زیاد چند نفر پاک بشه  اونایی که نمیان یا خ یلی کم سر میزنن که لیست براشون م ...

هفته ایش کن ک خودتم اذیت نشی 

میشه برای رسیدن ب آرزوم ی صلوات مهمونم کنید   
ان شاا... بسلامتی خریدی عکس بفرست 😍 مهسا هفته ت رو بگو اسمتو بنویسم تو لیست   زیاد بیا ح ...

فدای تو عزیزمی‌.

من عشقم دقیق امروز ۲۶ هفتمه

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2738
برام دعا کنید از ترس دارم گریه میکنم

سلام عزیزم. گریه چرا

ان شاءالله  به خوبی و خوشی و سلامتی زایمان میکنی عزیزم. یه کم قرآن بخون آروم بگیری⚘⚘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
حالا تونسی بگیری؟من ک اصلا اشتها ندارم بجز بستنی هوس هیچی نمیکنم

اره خواستن توانستن است😅😅😅😅موفق شذم اونم سه تا😂

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
قربونت عزیزم 

یادت نره خبر بدی 

اره خواستن توانستن است😅😅😅😅موفق شذم اونم سه تا😂

خب خداروشکر ک موفق شدی😅نوش جون خودت و گل پسرت...راسی لباسای نی نی خعلی خوجل بودن😍😍😍انشالله ب سلامتی و خوشی تنش کنی عزیزم 

خب خداروشکر ک موفق شدی😅نوش جون خودت و گل پسرت...راسی لباسای نی نی خعلی خوجل بودن😍😍😍انشالله ب سلا ...

ممنون از لطفت عزیزم.... خیلی ممنونم💚

رز دیر دیدم پیامتو برا قیمت.... دوتا عکس اولی از این سرویس جعبه ای هاست بیست تیکه شده هفتصد تومن.... ...

سحر جون مبارکههههه لباسای گل پسرت  

خیلی خوشگل و خوش سلیقه خرید کردی

به سلامت تنش کنی ایشالله

2706