2726
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459297 بازدید | 59473 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها ب من گفت بیا بستری شو امپول فشار بزنم بنظرتون با امپول فشار تا فردا زایمان میکنع؟میترسم عذیت ...

آره شایدم زودتر من عصر رفتم صبحش زایمان کردم

یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن 
2728
رز دیر دیدم پیامتو برا قیمت.... دوتا عکس اولی از این سرویس جعبه ای هاست بیست تیکه شده هفتصد تومن.... ...

عزیزم همشون خیلی قشنگن😍😍😍 ان شاالله به سلامتی و دل خوش تن نی نی نازت کنی❤️

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
بچه ها ب من گفت بیا بستری شو امپول فشار بزنم بنظرتون با امپول فشار تا فردا زایمان میکنع؟میترسم عذیت ...

دیگه طبیعی همین سختیارو داره ان شالله راحت زایمان میکنی به این فک کن بچتو می بینی و راحت میشی از یه شکم بزرگ

یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن 
عزیزم همشون خیلی قشنگن😍😍😍 ان شاالله به سلامتی و دل خوش تن نی نی نازت کنی❤️

فدای تو عزیزم... شما. چیزی نگرفتی بزاری لذت ببریم

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
همه لباسا خیلیییی قشنگ بودن مخصوصا سرهمی زمستونیه عاشقش شدم 🥰

ممنون عزیزم از لطفت .... قابل نداره.... 😅

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

برو دختر توکل بخدا طبیعی سخت که هست به بچت فکر کن ایشالا صحیح و سالم بقل میگیریش.... دست دست نکن اصلا

اره عزیزم

به سلامتی.... شما شکم اولیا کلی چیز میز لازم دارید.... ایشالا خدا روزیشو بده خرید کنید زیااااااد 

دقیقا  زدی تو خال  میخواییم اونایی که تا اخرش باما هستن معلوم بشه  پیگیر حالش باشی ...

مطهره جون، هانیل رو بنویس،   هانیل  جون تضمین شده اس..خیلی با معرفته.🤩

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝
برام دعا کنید از ترس دارم گریه میکنم

ترس نداره عزیزم من سیدم کلی دعات میکنم دیدی گفتم به دلم برات شده.اسمتو بنویس تو لیست ... دعای ما همه پشت سرته.... فزدا این موقع پسرت بقلته.... قوی باش 

2706