2737
2739
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459455 بازدید | 59479 پست
سلام الناز جان خوبی عزیزم...آره رفتم تو ۲۹ هفته و ۳ روز ۱۳۷۵ کیلو بود یدورم بند ناف دور گردنش بود نی ...

خداروشکر وزنش نرمال بوده 

بند ناف رو دکتر چی گفت 

حس میکنم اینو شنیدی یه سکته زدی 😢

دوست دارم زندگی کنم ، نه فقط زنده باشم 
الناز من ۳۰ هفته و سه روزم واسه من حرکات ضربه ای کم شده ولی حالت جابجایی محکم داره از رو شکم هم معلو ...

پس طبیعیه .. تو این هفته مدلشون همینه

الهه من دو هفته دیگه سونو دارم 🥺 از ۱۸ هفته سونو نرفتم ببینم چه خبره

منم هی میگم یعنی انگشتاش کامله .. فلان جا رو داره😶

دوست دارم زندگی کنم ، نه فقط زنده باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام مامانا خوبین با عرض معذرت یه سوال داشتم مامانایی که سابقه زایمان طبیعی داشتید من از یه نفر شن ...

میشه لطفاً جواب بدید؟؟

خدایا درونم طوفانی بر پاست خودت آرامش کن،میدونم به زودی حال دل منم خوب میشه به امید خودت... لطفاً واسه سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنید  
میشه لطفاً جواب بدید؟؟

سلام گلم نه بابا اینا یه مشت شایع چرت و پرت که یسری میگن خیلی کم کس‌ای که قبل زایمان مدفوع نکردن بر اثر زور زیاد مقدار کم مدفوع میکنن تازه کمی از آدما نه همه 

دوستای خوبم مامانای مهربون  ببخشید که تک تک ریپ نمیکنم و فعال نیستم تو تاپیک  راستش امروز ...

سلام سحر خوبی

به سلامتی عزیزم 

در چه حالی سامین چطوره

وقت کردی بیاخبر بده از خودت امروز همش به فکرت بودم

سلام خانما. من نت. ندارم. باگوشی. همسرم اومدم چطورین نی نی من. الان. ده. روزشه. تااومدم. از خودمو ...

سلام عزیزم به سلامتی مبارک باشه قدم‌گل دخترت

خودت خوبی دخملی خوبه

آره تا موقع زایمانت بود سایت قطع شد بی خبر موندیم ازت

2706