2726
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459298 بازدید | 59473 پست
سلام سلام  خوب که چی بگم  ،  حال خوب برامون نذاشتن و منم این وضعیت کشور رو میبینم &n ...

عزیزم درس میشه انشاا..،🤣🤣🤣اووه چ جورم خداروشکر  رادمهر یکم بهتر شده البته ببین پوستمو کنده ها ب روشهای مختلف گیسو خداروشکر با شرایط کنار اومده گاهی حسابی اذیت میکنه روزا دارن میگذرن منم یکم بهترم خدا روشکر از پس کارام برمیام گاهی اونقد خسته و خوابالو میشم ک نگم برات 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لیلا جان خوبی  با من هم هفته هستی یکم از حرکات پسرت بگو من این مدت خیلی نگران بودم ، نمی تونس ...

سلام الناز خانوم من که اصلا نمیشمارم هر از گاهی که دراز می کشم ببینم یکی دوتا تکونم میخوره خیالم راحت میشه دقیقا منم کش میده خودش رو تا لگد پرانی کنه گاهی هم شکمم می لرزه نمیدونم چیه 

همیشه هم اینطور نیست که تکون بخوره من همون تکوکای ریز و کوچولو رو هم حساب می کنم منم فردا میشم هفته ۳۰ ببینم چطور میگذره میگن تند تند میره 

یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن 
ب سلامتی و دل خوش ارع گلی همه میگن حلقه بهتره راحتتره  

به نظرم بستگی داره یکی براش حلقه خوب بوده یکی سنتی دکتر پسرم رو سنتی تاکید داشت خداروشکر پسرم خیلی راحت بود براش فقط روز اول موقع جیش یه لحظه گریش می گرفت و تموم شمام حتما زودتر ببر تا ثابت یه جا وایمیسه بعدش سخت تر میشه 

2728
لیلا جان خوبی  با من هم هفته هستی یکم از حرکات پسرت بگو من این مدت خیلی نگران بودم ، نمی تونس ...

الناز من ۳۰ هفته و سه روزم واسه من حرکات ضربه ای کم شده ولی حالت جابجایی محکم داره از رو شکم هم معلوم میشه 

سلام الناز خانوم من که اصلا نمیشمارم هر از گاهی که دراز می کشم ببینم یکی دوتا تکونم میخوره خیالم راح ...

رویا من تازگیا حس میکنم افسردگی گرفتم همش حس میکنم نکنه سر نداشته باشه پا نداشته باشه گوش نداشته باشه.. اونروز زنگ زدم روانشناس میگم از کجا معلوم من حاملم اصلا😄گفت شدیدا افسردگی گرفتی

رویا من تازگیا حس میکنم افسردگی گرفتم همش حس میکنم نکنه سر نداشته باشه پا نداشته باشه گوش نداشته باش ...

ای بابا البته این فکرا پیش میاد برای همه ی مامانا اشکال نداره همشم از اینه که تو خونه ای همش سعی کن خیلی پیش نره چون بعد زایمان افسردگی بیشتر بشه خیلی بده 

سلام الناز جان خوبی عزیزم...آره رفتم تو ۲۹ هفته و ۳ روز ۱۳۷۵ کیلو بود یدورم بند ناف دور گردنش بود نی ...

وزنش خوبه ماشالله مثل خودت میخواد تپلی بشه حتما

این بتد ناف مشکلی نداره؟

دوستای خوبم مامانای مهربون  ببخشید که تک تک ریپ نمیکنم و فعال نیستم تو تاپیک  راستش امروز ...

مبارک باشه عزیزم

ماهم ۴روزه ختنه کردیم پسرمو

روز اول خیلی اذیت شد

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
 وزنش خوبه ماشالله مثل خودت میخواد تپلی بشه حتما این بتد ناف مشکلی نداره؟

دکتر که گفت وزنش یذرع کمه...بند ناف گفت اصلا مشکلی نیس دور گردن نبود مثل گردنبند شل بود گفت خودش آزاد می‌کنه هواست به حرکاتش باشه که اونم خوبه حرکاتش ماشالا ...من فقط ترشحات سفید زیاد دارم

سلام مامانا خوبین با عرض معذرت یه سوال داشتم

مامانایی که سابقه زایمان طبیعی داشتید من از یه نفر شنیدم موقع زایمان طبیعی به خاطر فشار زیادی که به آدم وارد میشه آدم اختیار ادرار و مدفوعش رو از دست میده و رو تخت زایمان خرابکاری میشه درسته بازم معذرت میخوام چون خودم زایمانم طبیعی هست خیلی نگران این مسئله ام   

خدایا درونم طوفانی بر پاست خودت آرامش کن،میدونم به زودی حال دل منم خوب میشه به امید خودت... لطفاً واسه سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنید  
عزیزم درس میشه انشاا..،🤣🤣🤣اووه چ جورم خداروشکر  رادمهر یکم بهتر شده البته ببین پوستمو کنده ه ...

خب پس کم کم رو روال افتادین 

خواب که به این زودیا درست نمیشه😂 یه سال دیگه به آرزوت میرسی🤦🏻‍♀️

دوست دارم زندگی کنم ، نه فقط زنده باشم 
سلام الناز خانوم من که اصلا نمیشمارم هر از گاهی که دراز می کشم ببینم یکی دوتا تکونم میخوره خیالم راح ...

آره برا منم میلرزه 

بعد میخواستم سرچ کنم نت نبود لعنتی ها 

منم منتظر ۳۰ هستم ... ببینم واقعا زود میگذره

از طرفی هم استرس گرفتم ، اسم انتخاب نکردم ، لباسا و وسایلش هنوز کامل نخریدم

دوست دارم زندگی کنم ، نه فقط زنده باشم 
2706