2733
2739

واقعا روزها آرامش دارم.اما شب که میشه دلم پر غم میشه دلیلش چیه

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

چون افسرده ای

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پس چرا روزها آرامش.شب که میشه دلم میخواد دررو ببندم گریه کنم .عذاب برام.

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
2740

چند روز پیش ستایش رو دیدم اون صحنه که مادرش مرد رو دیدم خیلی گریم گرفت طوری که صدام به هق هق افتاد میگفتم من اگر مادرم رو ازدست بدم دیگه تو دنیا کسی رو ندارم

حیاطیا پشتبوم یا بالکن دارین تو خونتون؟

نه حیاطم کلا ۳ متره.پشت بام ندارم چه طور

یه لحظه خودمم همین فکر رو کردم

ظرفی بیار سینی با زعفران ایت الکرسی بنویس توش تموم شد بعد اب بریز تو اون ظرف اون اب ب نیت برطرف شدن چشم زخم دیده ندیده پری و پری زاد بخور ک برطرف بشه خوب میشی

2706