2733
2734
عنوان

التهاب لثه دربارداری

2982 بازدید | 12 پست

۱ماهمه دکترزنان گفت برو دندون پزشک معاینه کنه بهت انتی بیوتیک بده نامه نوشت رفتن اونم گفت هیچیت نیست نه عفونت نه دندون خراب بخاطرهورمون بارداریه اومدم به دکترم گفتم گفت کدوم زن بارداری ودیدی بخاطربارداری لثه ها حساس بشه حالامن موندم نه این میده نه اون خیلی دردمیکنه کوشم استخون فکم همه رودرگیرکرده دوروزه اصلانخوابیدم

میخوام اموکسی سیلین بخورم 🤒🤒مشکلی که برا بچه نداره

وای منم ماه اول بارداری حتی لثم باد کرد 

چقدر قرص و انتی بیوتیک میخوردم انگار ن انگار 

و نمیدونستم باردارم 

یکی ازدوستام مسکفت بعضیا ویار میزنه ب دندون و لثه

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای منم ماه اول بارداری حتی لثم باد کرد  چقدر قرص و انتی بیوتیک میخوردم انگار ن انگار  و ...

واقعا 

تاکی اونجوری بودین 

دیگ دیونه شدم تاصب میشینم گریه میکنم خیلی بده دردش خیلی

واقعا  تاکی اونجوری بودین  دیگ دیونه شدم تاصب میشینم گریه میکنم خیلی بده دردش خیلی

یادم نیس 

یه مدت درگیر بودم 

متخصص لثه هم برو ک مطمین بشی

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
تهران جایی رومیشناسین  میگن یه بیمارستان خیابون فاطمی دندون پزشکی بارداره  اسمشو میدونین

من تهران نیستم 

کلینیک دندونپزشکی بزنگ اگر متخصص لثه داره برو 

برای منم تو بارداری از لثه هام خون میومد و هرچقد مسواک میزدم باز دهنم بو میداد رفتم دندونپزشک گفت عفونت لثس و جرم گیری کردم الان بهترشده ولی کامل خوب نشدم دکترم گفت این التهابا مال بارداریه کاریش نمیشه کرد

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
برای منم تو بارداری از لثه هام خون میومد و هرچقد مسواک میزدم باز دهنم بو میداد رفتم دندونپزشک گفت عف ...

ای بابا🤕🤕اخه خیلی درد داره نه میتونم استراحت کنم نه چیزی بخورم اینحوری بچه اسیب میبینه که 

ای بابا🤕🤕اخه خیلی درد داره نه میتونم استراحت کنم نه چیزی بخورم اینحوری بچه اسیب میبینه که 

برای من انگار کل فکم و کل دندونام باهم درد میگرفتن😢ولی خداروشکر خیلی دردش شدید نبود قابل تحمل بود بیشتر بوی دهنم اذیتم میکرد الانم هنوز هس کمترشده

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱