2737
2739
عنوان

رژیم کتوژنیک

| مشاهده متن کامل بحث + 1521 بازدید | 41 پست
سلام اون تاپیک ک قطع شد گفتم اینجا بپرسم  حسش چیه؟ امشب چش بود؟

کدومشو میگید چند نفر سوال پرسیدن ؟!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺
کدومشو میگید چند نفر سوال پرسیدن ؟!

نمیدونم گلم الان تو ی تاپیک دیدمتون 

میشه جوابمو بدید؟🥺

عزیزان من نی نی یار نیستم ❤️😊هر کسی که داری این درباره رو میخونیواز طرف من یه صلوات برای تو ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم گلم الان تو ی تاپیک دیدمتون  میشه جوابمو بدید؟🥺

حس خاصی نداره عزیزم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺

احتمالا مشغله کاری ذهنشو درگیر کرده خیلی اوکی نبوده 

توکل بر خدا  ،خیلی فکر و خیال نکن خودتو اذیت کنی🌹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
سلام گلم خوبین؟ عزیزم شما واسه گزگز کف پاتون چکار کردین ؟خوب شد؟

سلام ممنونم رفتم نوار عصب گرفتم دکتر گفتم فشار رو عصب پاهام زیاده به خاطر بیرون زدگی دیسک کمرم،یه چندتا قرص ویتامین ب داد با قرص دینو ،الان دیگه قرص نمی‌خورم کنار اومدم باهاش اکثرا گز گز و دارم نمیدونم دیگه چیکار کنم 🤯🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ممنونم رفتم نوار عصب گرفتم دکتر گفتم فشار رو عصب پاهام زیاده به خاطر بیرون زدگی دیسک کمرم،یه چن ...

مرسی عزیزم

نوارعصب از پا گرفت یعنی؟

اسم قرصهاتون یادتونه؟ویتامبن ب ۱۲ بود؟

۱

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
مرسی عزیزم نوارعصب از پا گرفت یعنی؟ اسم قرصهاتون یادتونه؟ویتامبن ب ۱۲ بود؟ ۱

بله از پاهام گرفت 

ویتامین هم ب 1بود 

قرص دینو +قرص گاباپنتین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بله از پاهام گرفت  ویتامین هم ب 1بود  قرص دینو +قرص گاباپنتین

مرسی

پس برا خوب شدن این گزگز باید چکار کرد اخه تا وقتی دارو میخوردین خوب بود؟من بچه کوچیک دارم دو سالشه مرتب باید بغل بشه و ..

مرسی پس برا خوب شدن این گزگز باید چکار کرد اخه تا وقتی دارو میخوردین خوب بود؟من بچه کوچیک دارم دو س ...

من بخاطر دیسکم یه مدت هم فیزیوتراپی رفتم چندتا هم ورزش داده بود ،ههزینه های فیزیوتراپی دیگه خیلی شد نتونستم برم اما متاسفانه خودمم تنبلی کردم انجام ندادم😢😥

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جسارتا شما هم دیسکتون بیرون زدگی داره ؟!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جسارتا شما هم دیسکتون بیرون زدگی داره ؟!

عزیزم من نرفتم دکتر و ام آرای ندادم ولی این علایم رو دارم،کمر درد هم وسط کمرم هم دنبالچه م درده و یه رگ از داخل با سنم تیر میکشه پشت ران و ساق پای چپم (احتمالا همون سیاتیک باشه)و اینکه قسمت سینه کف پا تا انگشت شست کف پای چپم گزگز میکرد که امروز انگار پای راستمم اینطور شده..درگیر اسباب کشی هستم اینروزا بدتر میشه با استراحت بهتره..

علایم شما هم اینطوره؟

راستش خیلی هم میترسم که چیز دیگه ایی باشه شوهرمم قبول نمیکنه برم دکتر میگه تو همیشه توهم مریضی داری

قرص دینو و ویتامین ب ۱ روزی یدونه هر کدوم گفت بخوری؟