2752
2734
عنوان

نیاز به راهنماییتون دارم

59 بازدید | 6 پست

سلام

حدود سه ماه هست که با خانومی هستم و خیلی دوستش دارم و قصد ازدواج باهاش رو دارم.میشه گفت ایشون هم دوسم داره و بخاطر من دوبار اومده به شهرمون تا منو ببینه و این همه خطر رو به جون خریده.ما اخلاق هامون خیلی باهم فرق داشت و اوایل از هم خواستیم که بخاطر هم تغییر کنیم‌.من تو این سه ماه تغییرات زیادی کردم و اما اون تغییری از خودش نشون نداد و همون ادمه با همون چیزایی که میخواست.

ایشون قبلا شوهر کردن و از شوهرش جداشده و عکسای شوهر قبلیشو به زور کاری کردم که نگه نداره و گفتم باید بین منو عکسا انتخاب کنی و نمیدونم به دروغ یا راست گفت که عکسارو انداخته دور.

باهام حاضر نیست عکس یادگاری بگیره ولی وقتی کوه میره با بقیه ی هم تیمی هاش که پسرن عکس میگیره و میگه یادگاری میمونه

امروز گفتم بااونا هم نگیر اما گفت من نمیتونم نگیرم تو میخوای همه خوشیامو ازم بگیری

ولی خداشاهده من هیچوقت خوشیشو نگرفتم و همون علایق قبلشو تکرار میکنه و فقط من تغییر کردم

بعد بهم میگه با تو عکس نمیگیرم چون معلوم نیست ازدواج کنیم یا نکنیم میگم حاضرم بیام خاستگاریت اما نمیزاره و هی طفره میره

بهش گفتم که اگه موندگار نیست رابطمون تمومش کنیم اما یه جواب درست حسابی نمیده

اون وقتی بیکاره میاد سمتم و هزینه و وقت خاصی رو بهم اختصاص نمیده

اما من واسش کلی وقت و هزینه گذاشتم کع احساس میکنم بخاطر نفعی که از رابطه میبره تمومش نمیکنه

دیشب هم زنگ زده ازش میپرسم تکلیفمو مشخص کن بهم میگه اگه دوستت نداشتم تحملت نمیکردم بعد با لهجه مسخره منو مسخره میکنه ومیگه کار نداری منم گوشیو قطع کردم

توروخدا کمکم کنید واقعا سردرگمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ابتدای امر عرض کنم ک اینکه اومده شهرتون نشونه ی مناسبی برای دوس داشتن نیست

و جز همین‌مورد نشونه دیگه ای مبنی بر اینکه دوستتون داره تو متنتون ندیدم

میتونین اینجور تصور کنین شاید ب یه دلیلی...قضاوت نمیکنم... ولی ب یه دلیلی براش ب صرفه نیس تو شهر خودش زیاد با شما دیده شه..براهمین ترجیح داده بیاد شهرتون

حداقلی ترین های تفاوتتون ک میتونه برای آدم عاشق جذاب باشه..مث طرز بیان و لهجه رو مورد تمسخر قرار میده

آقای محترم

برادر بزرگوار 

این رابطه بوی سمی بودن میده

کسی ک دوستت داره‌نمیگه تحملت‌میکنم

عکس پارتنر قبلی براش معنی نداره

متاسفانه مطمئن نیستم جدا شده باشن

و خداوند توبه کنندگان را دوست دارد  
2731
این خانوم بدرد شما نمیخوره این خانوم و رابطه باهاش رو به طور کلی پاک کنید  این خانوم قصدش باش ...

افرین یا شاید دلش جای دیگه گرمه می خواد دوتا رو فعلا داشته باشه

چجوری گذشتنش مهم نیست عایا ....