2733
2734

سلام

حدود سه ماه هست که با خانومی هستم و خیلی دوستش دارم و قصد ازدواج باهاش رو دارم.میشه گفت ایشون هم دوسم داره و بخاطر من دوبار اومده به شهرمون تا منو ببینه و این همه خطر رو به جون خریده.ما اخلاق هامون خیلی باهم فرق داشت و اوایل از هم خواستیم که بخاطر هم تغییر کنیم‌.من تو این سه ماه تغییرات زیادی کردم و اما اون تغییری از خودش نشون نداد و همون ادمه با همون چیزایی که میخواست.

ایشون قبلا شوهر کردن و از شوهرش جداشده و عکسای شوهر قبلیشو به زور کاری کردم که نگه نداره و گفتم باید بین منو عکسا انتخاب کنی و نمیدونم به دروغ یا راست گفت که عکسارو انداخته دور.

باهام حاضر نیست عکس یادگاری بگیره ولی وقتی کوه میره با بقیه ی هم تیمی هاش که پسرن عکس میگیره و میگه یادگاری میمونه

امروز گفتم بااونا هم نگیر اما گفت من نمیتونم نگیرم تو میخوای همه خوشیامو ازم بگیری

ولی خداشاهده من هیچوقت خوشیشو نگرفتم و همون علایق قبلشو تکرار میکنه و فقط من تغییر کردم

بعد بهم میگه با تو عکس نمیگیرم چون معلوم نیست ازدواج کنیم یا نکنیم میگم حاضرم بیام خاستگاریت اما نمیزاره و هی طفره میره

بهش گفتم که اگه موندگار نیست رابطمون تمومش کنیم اما یه جواب درست حسابی نمیده

اون وقتی بیکاره میاد سمتم و هزینه و وقت خاصی رو بهم اختصاص نمیده

اما من واسش کلی وقت و هزینه گذاشتم کع احساس میکنم بخاطر نفعی که از رابطه میبره تمومش نمیکنه

توروخدا کمکم کنید واقعا سردرگمم

والا اینطور ک معلومه بیشتر واسه منفعت خودش باهاته

بهتره حرفاتو رک بهش بگی

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صددرصد میگم ازدواج با همچین دختری به صلاح نیست 

بسیار دچار مشکل خواهید شد 

چه دختر بی خانواده ای هست که دوبار تنها اومده شهرتون 

با همه هم عکس میگیره جز شما 

داره وقت و پولتو هدر میده 

برو پی زندگی با کسیکه ارزششو داشته باشه

2731
صددرصد میگم ازدواج با همچین دختری به صلاح نیست  بسیار دچار مشکل خواهید شد  چه دختر بی خا ...

نمیتونم ازش بگذرم.دوسش دارم.حتی پیاممو از دوروز پیش جواب نداده که موندگاره یا نه.حتی ویسمو که با گریه براش فرستادم تا تکلیفمو مشخص کنه رو گوش نکرده میگه حوصله نداره فعلا

نمیتونم ازش بگذرم.دوسش دارم.حتی پیاممو از دوروز پیش جواب نداده که موندگاره یا نه.حتی ویسمو که با گری ...

اسی واقع بین باش اخه ادمی ک دوستت داره چطور دلش میاد گریه کنی و محل نده🥲

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
نمیتونم ازش بگذرم.دوسش دارم.حتی پیاممو از دوروز پیش جواب نداده که موندگاره یا نه.حتی ویسمو که با گری ...

وای خیلی ساده ای 

گول نخورید پسرهای ساده 

لازم نکرده دوسش داشته باشی 

اگه راست میگی جوابتو نمیده پس اصلا براش ارزشی نداری 

بیخیالش شو

وای خیلی ساده ای  گول نخورید پسرهای ساده  لازم نکرده دوسش داشته باشی  اگه راست میگ ...

من با مامانم راجبش حرف زدم.من دوسش دارم.نمیدونم چرا هرکاری هربدی ای میکنه بیشتر دلبستش میشم

من با مامانم راجبش حرف زدم.من دوسش دارم.نمیدونم چرا هرکاری هربدی ای میکنه بیشتر دلبستش میشم

ببخشید شما فک کنم اولین باره با یک دختر ارتباط داشتی 

خیلی احمقانه تصمیم نگیرید 

حرص خوردم واقعا از سادگی و عجول بودنتون