2737
2734

من الان دانشجو هستم ، دیپلم ادبیات و علوم انسانی دارم ‌‌. دوست دارم کار کنم و خانوادم هر جایی قبول نمی کنند . ولی با تکنسین دارو خانه مشکلی ندارد . دوستم هم تکنسین هست و گفت که هم معرفی می کنه و هم کمکم می کنه یاد بگیرم . 

من زبانم اصلاً خوب نیست به نظر شما نسخه‌ خوانی رو یاد  میگیرم؟

زبان انگلیسی لازم نیست

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید بشینی دارو ها رو با خواص شو یاد بگیری اسم تجاری و ژنریکشو  خیلی سخت نیست  دو ماهه ر ...

من می خواستم برم کلاس 

دوستم گفت نیازی نیست . بیا تجربی یاد بگیر 

ولی من خودم اینجوری سختمه 

شما تکنسین هستید ؟ 

جزوه یا کتاب خوبی هم پیدا نکردم متأسفانه 

زبان انگلیسی لازم نیست

ممنونم که پاسخ دادید . 

به نظر شما قبل دوره کارآموزی برم کلاس یا اینکه تجربی یاد بگیرم ؟ 

دوستم گفت نیازی به کلاس نیست ، بیا تجربی یاد بگیر ولی من خودم اینجوری سختمه

من می خواستم برم کلاس  دوستم گفت نیازی نیست . بیا تجربی یاد بگیر  ولی من خودم اینجوری سخ ...

من چندسال پیش  مدرک تکنسین داروخانه گرفتم چند ماهم کار کردم به نظرم بهتره کلاسشو بری حداقل تا حد زیادی  داروهارو میشناسی اینجوری اعتماذ به نفست بالاتر میره تو روزای اول کاراموزی یا شروع به کارت

من چندسال پیش  مدرک تکنسین داروخانه گرفتم چند ماهم کار کردم به نظرم بهتره کلاسشو بری حداقل تا ح ...

آهان ، چند جایی بود که کلاس برگزار می کردند مثل جهاد دانشگاهی و هلال احمر و ...

به نظر شما کدومش بهتره؟ 

و اینکه دوران کارآموزی چه قدر باشه خوبه؟  حقوق که نمیدن درسته ؟ 

ببخشید خیلی سوال کردم 

شرمنده

2740

مم جهاد دانشگاهی رفتم. و از شانسم اصلا کاراموزی نرفتم یه راست رفتم سرکار .البته اینم بگم که خودتو برای یه کار مردونه اماده کن چون باید دارو از انبار بیاری  بچینی . حتی قفسه دارو گردگیزی کنی ولی  شغل خوبیه