2733
2739

ربطی به سن و سال هم نداره 

دنیا اینقدر کثیف شده که حتی با یه حرف کوچیک‌ روان بچه ها داره نابود میشه 

دیدم پسر عمه و عمو هابی رو که به دختر بچه های فامیل تعرض ج ن س ی کردن ، تعرض الزاما نباید با عمل باشه با یه شوخی کوچیک روح بچه مسموم میشه 

هیچ جایی تنها نزارید شون حتی موقع بازی کردن بگید همه پیش خودتون بازی کنن ، تنها نباشن 

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 

کاملا قبول دارم 

خاکبرسرشون

تیکر بارداریم نیس میشه برای اینکه یه نی نی بیاد تو دلم ی صلوات مهمونم کنید خدایا به همه منتظرا هم یه نور چشم سالم بده الهی آمین ,لایک نکید اصلا ن پست ن کامنت ،کامنتی خوشتون اومد ک من گذاشتم ی صلوات برام بفرستین بجای لایک ،تو تاپیکای خوب خوبم تگم کنید باتشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله وباید یاد بدیم بهش کسی نباید اندام خصوصیشو ببینه نه مثل خانواده شوهرمن که بچه رو میبری اتاق عوض کنی صف میبندن نگاه کنن انگار سینما اومدن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738

دقیقا ، لایک 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

جدا ازین موضوع خدایی نکرده چیزیش بشه میگن میخواستی نزاری پیش ما 

دیدم که میگم

یکی بود بچه به خونه آشنایی نداشت رفت دم پنجره ارتفاع دیوار پنجره کم بود پرت شد پایین مرد 

⭐️تا نباشد امر حق🌿برگى نيفتد از درخت⭐️
2706