2737
2739
عنوان

مامانم همیشه دعوام میکنه😭

394 بازدید | 16 پست

وقتایی که امتحان دارم تند تند بیدار میشم میبینم ساعت چنده میرم تو هال میبینم بابام نمیزاره شب گوشیم پیش خودم بمونه بعد مامانم الان کلی بهم فحش داد که چرا میام حال😭 خوب چیکار کنم ازش متنفرممم

‌‌‌    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به مامانت بگو برا اتاقت یه ساعت خوشگل بگیره نازنینم بهشم حق بده شاید بی خواب میشه دیگه نتونه بخوابه

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
به مامانت بگو برا اتاقت یه ساعت خوشگل بگیره نازنینم بهشم حق بده شاید بی خواب میشه دیگه نتونه بخوابه

نخیر هر موقع عملیات دارن بد اخلاق میشهه چرا خوب باید بد اخلاق بشه 

‌‌‌    

اه چه پدرمادر  بی ملاحظه ای بگو شما  برین تواتاق خودتون بخوابین یه ساعت دیواری هم برای اتاق من بخرین 

مابرای رنج بردن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت بردن میگردیم باید پذیرفت تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاییست که میکشیم .
2740

ای وای من ....

عزیزم توو کار بزرگترها دخالت نکن و اینکه اصلا درست نیست شما میری میای مطمئنا دلیل ناراحتی مامانت نا امنیشه ؛چون فکرش بابت شما خرابه که ممکنه هر آن سر برسی،البته توو همون هالو میگم  و سرو صدایی چیزی بشنوی 

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
ای وای من .... عزیزم توو کار بزرگترها دخالت نکن و اینکه اصلا درست نیست شما میری میای مطمئنا دلیل نا ...

من دخالت نمیکنم متوجه میشم کاش پدر مادرا  یاد بگیرن وقتی بچه بیداره کاری نکن چون تاثیر مخربی میزاره روش از جمله خود ارضایی 

‌‌‌    

برای حل این مشکل باید مامان بابات برن اتاق

شما تو هال بخوابی

ی دونه اتاق داشتن دادن بهت

حالا این طور می کنی

روزا وقت درس خوندن اتاق مال تو باشه

شبا مال اونا

البته مامانت هم میبینه این مشکل رو داری زودتر باید برات ساعت می خریده

۱ اتاق بیشتر نداریم😔 ولی ساعتو دیگ حتما میخرم

ای وای دیگه بدتر بنده خدا توو هال میخوابه پس بگو چرا عصبی میشه 

نکن عزیزم اینکارو نکن کارای ضروری با هالتو  قبل خواب انجام بده و بعد به هیچ وجه دیگه بیرون نیا حتی یه لیوان آبم بزار پیشت که دیگه بیرون از اتاقت نری

من دخالت نمیکنم متوجه میشم کاش پدر مادرا  یاد بگیرن وقتی بچه بیداره کاری نکن چون تاثیر مخربی می ...

البته ببخشید این حرفم کلی هستش ولی بچه های الان مگه زود میخوابن ؛آخه اون بنده خداها تا کی بیدار بمونن که شماها بخوابین خب خودشونم خسته ن صبح باید برن سر کار  پس کی بخوابن؟