2733
2739

سلام دوستان

همسرم از عید تا حالا بیکار شده، قبل‌از عید برای یک نفر کار میکرد که اگر وایساده بود امسال حقوقش روی ۳۰تا۳۵تومن بود ولی متاسفانه من ناشکری کردم و گفتم که تا کی میخای واسه مردم کار کنی برو واسه خودت شغلی راه بنداز. الان از عید که اومده بیرون دریغ از یک ریال درآمد، به هر دری میزنه نمیشه، کلی پیشنهاد کاری داشته که هیچکدوم نشده. خیلیا زنگش میزنند که بیا واسه ما با ۲۵‌اینا کار کن ولی نمیره میگه میخام مستقل بشم. اگر میدونستم اینطوری میشه هیچوقت نمیگفتم از‌کارت بیا بیرون. ما هنوز‌خونمون اجاره ای هست و خیلی پله داره نمیتونم دیگه اینجا باشم کمر‌و‌پاهام درد میگیره از پله میام بالا. میخاستم تازه امسال هم بچه بیارم که با این اوضاع نمیشه. 

تازه دیروز رفتم پیش یک دعا نویس واسم سر کتاب برداشت گفت حالا حالا ها کارش درست نمیشه و توش سنگینی افتاده. قرآن که باز کرد گفت عذاب بزرگ الهی واستون اومده. اخه ما کاری به زندگی کسی نداشتیم چرا خدا باید عذابمون بده؟ اول امسال هم باردار بودم از دست دادمش. میگفت حسرتتون خوردند و چشم زدنتون. اخه خیلی خوش بودیم و سفر میرفتیم. واقعا نگرانم و شب خوابم نمیبره. خودمم درآمدی ندارم. میشه راهنماییم کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم دقیقا مثل تو الان شوهرم افسردگی گرفته تا اسم کار میاد حالش بد میشه زایمانمم کردم چند روزه یه بچه ی پنج ساله ام دارم بخدا فقط دارم حرص میخورم الان خواستم یه ختمو شروع کنم خداکنه خوب بشه واسه قبل ختمه رو برداشتم حالش بهتر شد الان واسه کارش میخوام بردارم خداکنه جواب بده

انواع محصولات چاقی و لاغری وپوست برای اطلاع از قیمت و مشاوره در واتساپ یا روبیکا و... پیام بدید09399454750

چرا میری سر وقت سرکتاب....

فقط ذهن خودتو مشغول میکنی و بذر کینه تو دلت میکاری که کی چشم دیدن زندگی ما رو نداشته .

نه عزیز من راهش این نیست.  مطمئنا شرایط سختی پیش رو خواهید داشت ولی خب سعی کنید روحیتونو نبازید 

همسرتون بدونه که الان به دست اوردن یه کار مستقل در شرایط فعلی  سخته . چون باید همه چیزشو خودت تأمین کنی 

بنظرم فعلا بره سر همون کار ۲۵

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

اماااااااااااان ازچشم امان .من خودم زخم خورده چشمم طلاقم بخداناشی ازچش ونظر حسودبود

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بنظرم به دعانویس اصلا اعتماد نکن و بهتره عادت نکنی که هی بری پیشش کارت خیلی اشتباه بود که گفتی خودش کار راه بندازه یجورایی کوچیکش کردی  و به غرورش بر خورده که الان میخواد خودش کار راه بندازه ... به هر حال کار میکرد چه مال خودش چ مال دیگران 

باهاش صحبت کن راضیش کن که پیشنهاد رو قبول کنه تا ی مدت کار کنه بعد واسه خودش با پولایی که جمع کرده یه کار راه بندازه البته وقتی ازش مطمعن شد و میدونست تو قرار نیست باز کوچیکش کنی

جدا میگم دور و بر دعانویس‌ها نچرخید

نه به خاطر اینکه کاری از دستشون برنمیاد

اتفاقا به خاطر اینکه با نیات و اعمال شیطانی کاری میکنن که کلا زندگیتون بهشون وابسته بشه و مجبور بشید هی برید پیششون و این قصه همچنان ادامه داره

چله‌ی زیارت عاشورا بردار

۴۰روز ،روزی یکبار زیارت عاشورا بخون به نیتِ رزق و روزی

من معجزه‌ها دیدم ازش

سعی کن نماز اول وقت و ترک گناه هم داشته باشی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2706