2733
2739

پسر داییم کراشمه ولی اصلا با عقل جور در نمیاد از ها نظر 

ار بچگی خیلی ازش خوشم میومد ، هرجا میرم جلومه، خونه مادرجونم که میرم همش هستش و منم خیلی ضایعم( شایدم نباشم ولی از نظر خودم هستم) خیلی دوسش دارم 

چیکار کنم که ضایع نباشم و تو فکرش نباشم؟ چون اصلا عقلانی نیست 

ولی کاشکی اونم منو دوس داشته باشه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوبه ک لذت ببر از وجودش

اخه اصلا عقلانی نیست عزیزم‌

با اون داییم که میگم قهریم کلا و مامانم خیلی از همین پسر داییم بدش میاد و از هیچ نظری ما نمیخورن ولی من و دوتا دختر خالهام و پسر خالم و همین پسرداییم از بچگی باهم بودیم و از همون بچگی من خیلی دوسش داشتم :) 

رک باش برو بهش بگو خودتو خلاص کن😅

استار تر تورو خدا این کامنتو جدی نگیر😂😝

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
2738
از چه نظر عقلانی نیس

از بچگی باهم بودیم و از وقتی بزرگ شدیم دیگه فاصله افتاده ولی

با خانواده داییم کلا قهریم و مامانم از بچهای داییم خوشش نمیاد

دعوای بدی داشتیم با زن داییم 

از هر نظری حتی یه سر سوزن هم بهم نمیخوریم 

استار تر تورو خدا این کامنتو جدی نگیر😂😝

وای نه😂😂😂

معلومه جدی نمیگیرم 

حتی اگ خودش هم بیاد اعتراف کنه قبول نمیکنم 

چه برسه خودم بگم

شاید فقط یه کراش مسخره باشه و بخاطر سنم(۲۱) و امیدوارم تموم شه بره... یا شایدم بمونه ولی خب عقلانی نیست و قطعا اتفاقی بینمون نمیوفته مطمعنم :)

الان سنت یه جوریه که به جنس مخالفت کشش و وابستگی داری و این بد نیست فقط باعث میشه منطقی و عقلانی فکر نکنی . اگه هدفت از دوست داشتنش یه عمر تعهده که هیچ اگر صرفا چون یه حس کشش بهش داری بهش فکر نکن چون به مرور از سرت بپره

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
آخه با کسایی که از بچگی با آدم بزرگ شدن دیگه حس کراشی نمیمونه حداقل من اینجوریم دوستداشتنشون مثل دوس ...

خب فقط بچگی باهم بودیم عزیزم از وقتی بزرگ شدیم ینی تقریبا وقتی ۴ /۵ دبستان بودم فاصله گرفتیم 

2706