2737
2739

شوهرم بهم خیانت کرده الان بیش از دو ماه میگذره روزای خیلی سختی گذروندم الان شدیدا دودلم باید چیکار کنم نمیتونم ازش دل بکنم و جدا بشم و نه میتونم فراموش کنم هربار یادم میاد خیانتشو از اول شوکه میشم پاهام سست میشه حالم کلا باهم میریزه شدیدا دل زده شدم ازش هربارمیبینمش باور نمیشه شوهر من بوده که بعد ۱۱ سال عاشقی وقتی جلو چشمش بودم و هرثانیه بهش محبت میکردم روزها و ماها هر ثانیه به یه نفر دیگه پیام میداده ساعت ها باهاش حرفای عاشقانه میزده اصلا چطور امکان داره

نمیدونم چیکار کنم لطفا از تجربیات خودتون بگید جدا شدید یا نه و اینکه راضی هستید یا نه من بچه ندارم الان شوهرم اصرار داره بچه داربشیم تا سرگرم بشم یادم بره ولی من اصلا قبول نمیکنم شوهرم خیلی ابراز پشیمونی میکنه ولی من اصلا دیگه به حرفاش اعتماد ندارم حتی ابراز پشیمونیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باشم جدا میشم.. حداقل بچه نیار احساس میکنم میخواد سرتو گرم کنه و کاری کنه نتونی هیچ اعتراضی بکنی.. تا حرف بزنی میگه ناراحتی بچه رو بذار برو و قطعا یه مادر هم نمیتونه بچششو ول کنه باید بسوزی و بسازی...

تا زمانیکه دلت صاف نشده باهاش بچه‌نیار که جز افسردگی چیزی برات نداره

شما تجربه کردی؟؟ آخه اصلا دلم صاف بشو نیس من کلا خیلی آدم کینه ای هستم اهل بخشش نیستم و اینکه خیلی عاشق شوهرم بودم خیلی وابستش بودم خیلی بهش اعتماد داشتم الان خیلی خیلی ضربه خوردم اصلا روزهاست گذر زمان نمیفهمم نمیدونم باید چیکار کنم

خیانت بدترین حس دنیاس خدا دلتو اروم کنه...  بچه نیار اصلااااا.. تا زمانی ک کاملا ب اطمینان و ارامش نرسیدی نیار دست و پات بسته میشه دیگ هرکارن کنه بخاطر بچه مجبوری فرصت بدی

2740

گلم در مورد خیانت تصمیم نهایی با خودته که بمونی یا بری 

ظرفیت خودتو بسنج همه چیز و در نظر بگیر ببین آیا میتونی ببخشی و ادامه بدی یا نه اگه ادامه بده هر روز جنگ و دعپاست و همیشه شک تو رو میخوره و این وسط یه بچه بین رابطه مسموم شما به دنیا میاد و حیف و میل میشه 

خودت تصمیم بگیر هیچ کس جای تو نیست میتونی تجربیات بقیه رو بشنوی بخونی اما در نهایت باید ببینی خودت چی میخوای 

🤍

اینو مطمئن باش تا آخر عمر از ذهنت پاک نمیشه.اگه خیلی حالت بده به نظرم برو روانپزشک و همه داستانو براش تعریف کن.با توجه به اتفاقاتی که برات افتاده و با توجه به رفتارت و حال و احوالت دارو برات تجویز میکنه و اون داروها حالتو بهتر میکنه

عزیزم تا کامل نبخشیدی بچه نیار ک میشه زنجیر ب پات،،،،خودش اعتراف کرد یا مچش رو کرفتی؟ 

مچشو گرفتم البته واقعا خدا دستشو رو کرد ولی ماها ارتباط داشته 

اینو مطمئن باش تا آخر عمر از ذهنت پاک نمیشه.اگه خیلی حالت بده به نظرم برو روانپزشک و همه داستانو برا ...

حالم که داغونه همش با دارو سر میکنم نمیدونم باید چیکار کنم تصمیم گیری واقعا سخته 

مچشو گرفتم البته واقعا خدا دستشو رو کرد ولی ماها ارتباط داشته 

خب پس عزیزم تو فقط وسط کار مچش رو گرفتی و اونم قول و قرار و گریه ،،اون شیرینی این کار رو چشیده،،،سخته بدونی الان پشیمونه یا فقط فعلا تعطیل کرده ،،،لغزش برا همه هست ولی اگه تو ذاتش زن بازی باشه کارت در اومده،،،عزیزم بر اساس تجربه بچه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌نیار،برو مشاوره ببین اون چی می‌گه ،شوهرت هم بره ببین ب مشاور چی میگه,,,اون بهتر می‌فهمه ،بعد تصمیم بگیر ولی قبلش حق طلاق رو بگیر حتما 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما