2733
2739
عنوان

شهریه مدرسه دولتی

103 بازدید | 17 پست

دوستان، امروز رفتم دخترم رو مدرسه دولتی ثبت نام کنم، باید دو نیم میلیون بدم، البته گفتند در قالب کمک هست ولی اجباری،  شماها ازتون پولی خواستند برای ثبت نام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولا هرسال میگیرن حالا یه مدرسه کمتر یکی بیشتر کمک به مدرسه زوری حتی ایامی که مدارس بخاطر کرونا کلا تعطیل بود ازمون گرفتن 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2728

وا نه اگه مدرسه غیرانتفاعی بود یا سمپاد و نمونه دولتی آره 

باید پول میدادین ولی مدرسه دولتی ۲/۵ چرا؟!

آزمونی چیزی ثبت نام شون نمیکنن؟

نی نی ها رو خیلی دوس دارمممممممم   
2740
وا پس مرض دارن هی میگن پول ندید

آره به خدا. من تو کارم میبینم دیگه. اداره بودجه ای که به مدرسه میده خیییلی کمه. خودش میگه کمک مردمی بگیرید. اینایی هم که تو اخبار میگن مدرسه حق نداره پول بگیره همش سیاه کاریه

من بچه مدرسه ای ندارم ولی انقدر تلوزیون اعلام میکنه ادم میمونه ک چکار کنه بالاخره

واقعا حرف تی وی باور میکنی؟؟؟؟

همهههه دارن پول میدن برای ثبت نام مدرسه دولتی

دبیرستان دوسال پیش شنید یکو پونصد

حتی کارنامه و دیپلم هم پول می گیرن

از من 100گرفتن برای یه برگه خالی

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔

برای بچه خواهر شوهرم امسال ۶ ام هست گفتن ۹ میلیون  تومن غیر انتفاعی هست  ولی ترکیده و بدرد نخور... کار خاصی نمیکنن واقعا.. هر یک ماه تا یک ماه و نیم یه بارم نزدیک ۱ تا ۱.۵ میلیون خرج کلاسای متفرقه بیرون مدرسه اش میکنه

من بچه مدرسه ای ندارم ولی انقدر تلوزیون اعلام میکنه ادم میمونه ک چکار کنه بالاخره

تلوزیون برا اونایی که بچه ندارن میگه پول نریزید والا تا کامل تصویه نکنیم کارنامه نمیدن🫤🫤🫤

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

دخترم میره کلاس اول، و اینکه چون پیش دبستانی هم نرفته، گفتند یک و دویست بدم که چند جلسه ای بره، مدرسه و بعدش مدرک پیش دبستانی بدند، گفتند بدون مدرک پیش دبستانی ثبت نام نمیکنند

2706