2752
2734
عنوان

هیسترکتومی رحمی

8149 بازدید | 80 پست

سلام دوستان خوب هستید من عمل هیسترکتومی دارم خیلی دلم شور میزنه کسی از دوستان اینکارو انجام دادند راهنماییم کنند و اینکه بعد از عمل تو بیمارستان نیاز به همراه داریم ممنون میشم راهنماییم کنید

عزیزم توکل کن بخدا انشالله راحت باشه, شماچندسالتونه? فقط بعدعمل هرچی دکترا گفتن موبه مو انجام بدین. حتما قرص آناشید بخورید واناناس بار بهبود زخم واحتمالا بعدعمل دکتر جوراب انتی ترومبوز هم تجویزکنه. همراه که اره قطعا باید باشه دو روزی بستری میمونید

عزیزم خیلی عمل سنگینیه دکتر زهره دولتی تو کرج با لاپاروسکوپی بدون باز کردن فقط با دوتا سوراخ ریز انجامش میده .من دیدم مریضا بعد ی هفته کاملا سرپا و اکی ان.من خودم جراحی دیگه ای پیششون انجام دادم.

Lilypie Pregnancy tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی عمل سنگینیه دکتر زهره دولتی تو کرج با لاپاروسکوپی بدون باز کردن فقط با دوتا سوراخ ریز انج ...

نمیشه که عزیزم😳😳😳مگه کل رحم بزرگو میشه بادوتاسوراخ بزرگ دراورد. نمیشه شایدچیزدیگه بوده

2731
عزیزم توکل کن بخدا انشالله راحت باشه, شماچندسالتونه? فقط بعدعمل هرچی دکترا گفتن موبه مو انجام بدین. ...

ممنون مهربان جان فیبرون ده سانتی دارم دکتر گفتند حتما باید عمل باز بشه قرص آناشید که فرمودید برای چی هست ممنون

نمیشه که عزیزم😳😳😳مگه کل رحم بزرگو میشه بادوتاسوراخ بزرگ دراورد. نمیشه شایدچیزدیگه بوده

چرا اگر رحم کوچیک باشه با این عمل درمیارند ولی رحم که بزرگ باشه نه فقط با عمل باز

ممنون مهربان جان فیبرون ده سانتی دارم دکتر گفتند حتما باید عمل باز بشه قرص آناشید که فرمودید برای چی ...

عزیزم احتمالا تنها مشکلت فیبروم نیست چون برای اون رحم درنمیارن احتمالا اندومتریوز هستی. اون برای ترمیم وجوش خوردن سریع بخیه هاست. 

نه عزیزدلم با لاپارا هیسترکتومی نمیشه, انشالله بی خطر باشه برات فقط وفقط خودتو کامل تقویت کن چیزای مقوی بخور که ضعیف میکنه عمل واقعیت سنگینه

عزیزم احتمالا تنها مشکلت فیبروم نیست چون برای اون رحم درنمیارن احتمالا اندومتریوز هستی. اون برای ترم ...

بله دکتر گفتند سریع باید عمل بشی شمام انجام دادید اطلاعاتتون خیلی کامل هست قرص هم ممنون تهیه میکنم توکل به خدا 

عزیزم احتمالا تنها مشکلت فیبروم نیست چون برای اون رحم درنمیارن احتمالا اندومتریوز هستی. اون برای ترم ...

مهربان جان این قرص از کجا میشه تهیه کرد چون دوتا داروخانه زنگ زدم گفتند نداریم ممنون

بله دکتر گفتند سریع باید عمل بشی شمام انجام دادید اطلاعاتتون خیلی کامل هست قرص هم ممنون تهیه میکنم ت ...

انشالله بزودی خوب میشی گلم استرس نداشته باش فقط توکل کن بخدا, راستی شماچندسالته؟ اگرجوان هستی که بعدعمل حتماحتما باید همیشه قرص های تقویتی وجوان ماندن پوست وکلسیم بخوری پوستت خراب نشه. هردو تخمدانتوبرمیدارن؟ یامیمونه؟ 

مهربان جان این قرص از کجا میشه تهیه کرد چون دوتا داروخانه زنگ زدم گفتند نداریم ممنون

ایوای من ببخشیدبدنوشتم من🤐🤐🤐قرص آناهیل هست. ازهمه داروخانه ها می تونی بخری. خیلی قیمتم نداره. روزی 2تابخور هر12ساعت بکبار بعدعملت

انشالله بزودی خوب میشی گلم استرس نداشته باش فقط توکل کن بخدا, راستی شماچندسالته؟ اگرجوان هستی که بعد ...

من ۴۵ سالم هست نه تخم دانهارو دکتر گفت بردار ولی من خودم قبول نکردم 

من ۴۵ سالم هست نه تخم دانهارو دکتر گفت بردار ولی من خودم قبول نکردم 

عزیزم دلیل دکترت چی بود که میخوادبرداره؟ اگر اندومتریوز سرایت کرده باشه اجازه بده به نفع خودته... 

اهان بازخوبه سنتون, نزدیک به یائسگی بوده خیلی ضررنمیکنه برای پوستت

عزیزم دلیل دکترت چی بود که میخوادبرداره؟ اگر اندومتریوز سرایت کرده باشه اجازه بده به نفع خودته...&nb ...

مشکلم فیبرون بزرگ و بزرگی رحمم بود نه دکتر گفت تخمدانهات مشکلی نداره ولی برای بعدها مشکل ساز نشه میگفت این رحم و تخم دانهارو خانمهاباید درارند که مبتلا به سرطان نشند نمیدونم دیگه 

عزیزم دلیل دکترت چی بود که میخوادبرداره؟ اگر اندومتریوز سرایت کرده باشه اجازه بده به نفع خودته...&nb ...

مهربان جان قرص برای پوست هیرویت و زینک پلاس  دارم میخورم ولی دیگه کدوم دارو شما مناسب میدونید لطف کنید