2733
2734

از روز دوم انتقال دردای شدید داشتم گریه زاری طوری که داد میزدم ب دکترم زنک زدیم در کمال نامردی از سرش باز کرد منو گفت برو اورژانس منم 25 تا پله داره خونه ام نرفتم هیوسین خوردم دردم ساکت شد فرداش دوباره دردم شروع شد بازم بزور هیوسین اروم شدم قرص شو خوردم پله ها رو رفتم پایین خودمو رسوندم مطبش ولی نتونست تشخیص بده دردم علتش چیه خودم گفتم که خانم دکتر میتونه از شیاف پروژسترون باشه گفت اره میشه اونو قطع کرد خوب شدم الان شنیدم میکن هیوسین باعث سقط میشه من روز دوم و سوم فقط ی دونه خوردم چیشده الان یعنی بنظرتون..از دکترم پرسبدم گفت نمیدونم چی میشه خدا بخواد هیچیش نمیشه

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی

چه دکتری انشالا که خیره اما اگه خدایی نکرده نشود برو جرش بدها لانم استراحت کن و اصلا استرس به خودت نده

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾
چه دکتری انشالا که خیره اما اگه خدایی نکرده نشود برو جرش بدها لانم استراحت کن و اصلا استرس به خودت ن ...

اره واقعا شوهرمم مبگه ازش شکایت میکنم

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا شوهرمم مبگه ازش شکایت میکنم

انشالا که جواب میده

بعد چند وقت اقدام رفتین سراغ این کار جنسیتاشونم مشخص کردید

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾
2731
انشالا که جواب میده بعد چند وقت اقدام رفتین سراغ این کار جنسیتاشونم مشخص کردید

دو سال ونیم نه نعیین جنسیت نکردیم