2737
2734

من فردا لیزر بیکینی و زیر بغل دارم 

صب میخوام شیو کنم آیا میتونم به سمت بالا که ژیلت بکشم بد نیست برای لیزر ؟

بعد پوست ناحیه زیر بغل و بیکینی من قبلا روشن بود الان بیکینی عرق سوز شدم قرمز شده چندماهه و بعد تغییر کرده رنگش و زیر بغل امم چون باشگاه میرفتم هر روز شیو کردم تیره شده با لیزر درست میشه؟

از آقایون سایت متنفرم که ترکوندنم 🥴
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روشنتدمیشه مشکلی نداره طرزتهیه زدن

طرز تهیه زدن؟😂🤦‍♀️

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2731
لعنتی این کیبورد اعصابموخوردکرده🤣

😂😂اصن پوکوندیمون بااین‌کلمه ای ک بکاربردی دختر

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2740
اره اگه دستگاهش پیشرفته و جوانساز کننده باشه سفید هم میشه خودت متوجه میشی  بنظرم بستگی به دستگ ...

دستگاه که میخوام برم پلاتینیوم ۲۰۲۱ خوبه؟

نه اصلا کسی هم درموردش چیزی نگفت که چجوربزنم بازم میخوای بپرس

بعد من فردا ساعت ۱ وقت دارم صب ساعت ۶برم حموم شیو کنم مشکلی ندارهیا باید همین الان برم حموم؟

بعد دستگاه پلاتینیوم ۲۰۲۱ بنظرت ژل بیحسی بزنم ؟

خودتون بایدبفهمیدمن چی میگم اذیت نکنیدتوروخدا

🥺ببخشید فک‌نمیکردم ناراحت شی

بعد من فردا ساعت ۱ وقت دارم صب ساعت ۶برم حموم شیو کنم مشکلی ندارهیا باید همین الان برم حموم؟ بعد دس ...

فرق نمیکنه فراهم میتونی بری

نه میگن نزنی بهتره

من الکساندرکندلارفتم

2706