2752
2734
عنوان

دکتر بینی مشهد خدیوی

1777 بازدید | 13 پست

بچه ها نظرتون راجب دکتر بینی خدیوی چیه؟ کسی پیششون عمل کرده؟

نمیدونم چرا به شدت دلم میخاد پیش ایشون عمل کنم، رفتم مشاوره بهم گفتن تو اگه عمل کنی ۵۰٪ ازش راضی میشی گفتن چون من طبیعی عمل میکنم 😕

سلام 

من برا عملم میخواستم برم پیش ایشون اصلا یجوری عاشقش شده بودم گفتم چشم بسته برم عمل کنم و تموم بشه… از همون وقتی این حرفو زدم توی اینستا کلی از مراجعینش اومدن دایرکتم عکس فرستادن و گفتن ناراضی هستن… خیلی زیاد! که پشیمون شدم و پیش یه دکتر دیگه عمل کردم و خداروشکر راضی ام

به تو هم توصیه میکنم توی اینستا زیر پستاش به مراجعینش پیام بدی و ازشون بپرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما پیش کی عمل کردین؟

دکتر جلائیان.. سبک کارش مثل خدیویه تقریبا ولی درصد رضایت مراجعینش خیلی بالاتر بود.. از طرفی دکتر خودش به من گف ۸۰٪ خوب میشی و بینی من خیلی مشکل داشت … از انتظارم خیلی بهتر شد و بعد از من چند نفر از اشناهام رفتن پیشش عمل کردن… اما بینی گوشتی رو تبحر نداره… ینی بری پیشش اگه گف خوب نمیشی واقعا خوب نمیشی

دکتر جلائیان.. سبک کارش مثل خدیویه تقریبا ولی درصد رضایت مراجعینش خیلی بالاتر بود.. از طرفی دکتر خود ...

ممنون عزیزم

به نظر شما چجوری میشه یه دکتر خوب پیدا کرد میخام عمل کنم ولی اصلا نمیتونم از بین اینهمه دکتر یکیو انتخاب کنم😭

ممنون عزیزم به نظر شما چجوری میشه یه دکتر خوب پیدا کرد میخام عمل کنم ولی اصلا نمیتونم از بین اینهمه ...

من تقریبا ۳ سال تحقیق کردم دکترای تهران و شیراز و مشهد و…. بین همه اینا دکتر نادریان تهران دکتر ناهید مشهد و دکتر جلاعیان مشهد رو انتخاب کردم بر اساس صحبت با مراجعینشون… دایرکت من پر بود از پیامایی ک به مراجعین میدادم… زیر پستای پیج های زیبایی کامنت میذاشتم که هر کی عمل کرده با فلانی بهم پیام بده… میرفتم مطب دکترا مینشستم با مریضا حرف میزدم از نزدیک میدیدم کار دکترو

در نهایت با خود دکتر جلسه مشاوره میرفتم ببینم نظرش راجب بینیم چیه

که خب بین همه اینا جلاعیان مدل بینی های مثل من رو خوب درمیاورد چند نمونه که دیدم و باهاشون حرف زدم

دیگه دلو زدم به دریا و عمل کردم

ولی خیلیییی بعد از عمل مواظبت کردم از بینیم و کاملا چیزایی که گفتنو رعایت کردم که خودش خیلی تاثیر داشت

البته جلاعیان از همه مناسب تر هم میگرفت اون زمان😀 الان خدایی نمیدونم چقد گرون کرده ولی چون مشهور شد ...

من الان پیجشون و دیدم مثل خدیوی بود تقریبا نمونه کاراش 

در مورد دکتر ناهید یکی از فامیلامون گفت که خوب عمل میکنه اما بعد از بیهوشی عملو میده دستیاراش انجام بدن که خودت اصلا نفهمی کی عمل کرده. بعد اینکه فالوراشون که کمتر از بقیه ی دکترا بود 😕

من الان پیجشون و دیدم مثل خدیوی بود تقریبا نمونه کاراش  در مورد دکتر ناهید یکی از فامیلامون گف ...

منم راجب ناهید حرفای متناقض زیاد شنیدم هزینشم الکی زیاد بود براهمینم در نهایت انتخابم جلاعیان بود .. بستگی داره به نوع بینی و شانس حتی! بعدم وقتی با مراجعا حرف بزنی خب اونا هر کدوم خودشون کلی تحقیق کردن میتونن اطلاعات بدن بهت راجب دکترای دیگه هم

مثلا یکی از همین مراجعین جلاعیان که راضی بود میگف دوستاش پیش ناهید عمل کردن همه از نیمرخ خوبن تمام رخشون کجه به یه سمت