2752
2734
عنوان

هفته هفتم بارداری

1307 بازدید | 22 پست

یه مدت دیگه سینه هام درد نمیکنه ولی خستگی بدن و دارم نکنه یه چیزی بشه علایم درد سینه ندارم حالت تهوع کم کم شده خیلی  میترسم هنوزم سونو نرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من حالم خیلی بده. 10 روزه تهوع و استفراغ دارم که به لطف دمیترون زیاد اذیت نشدم ولی باعث میشد یبوست شدید بگیرم الان دو روزه نخوردم باز حالم بد میشه بالا میارم. سینه هامم درد میکنه با تاریخ پری 9 هفته ام با سونو 7 هفته 

طبیعیه

منم  هفته  پنج  شش  درد سینه بود دیکه قطع شد

علائم مختلف میاد  تهوع میاد حساسبت به بو 

خستگی ...

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
2706