2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلی متن نوشتم اصلا نیومده مشکل این سایت چیه، بچه ها لین گربه تو حیاط ما زندگی میکنه دوتا توله هاشم تازه به دنیا اومدن، عادتین ولی نمیشه دست زد بهشون صب دیدم گوشت پای چپ مادره کلا کنده شده استخونش معلومه و خونریزی داره

2728
کلی متن نوشتم اصلا نیومده مشکل این سایت چیه، بچه ها لین گربه تو حیاط ما زندگی میکنه دوتا توله هاشم ت ...

میتونی بگیریش گربه رو؟    ببرش دام پزشکی

واقعا اینا تازه دنیا اومدن  چه بزرگن

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بعد توله هاش هنوز خیلی کوچیکن شیر میخورن، میترسم بمیره نمیتونم ببرمش دامپزشکی چون نمیزاره اصلا بهش دست بزنم چنگ میزنه، آب نمیخوره غذا هم نمیخوره،من هرروز بهش اب و غذا میدم الان از صب اصلا سمت غذا نرفته بچه هاشم دور کرده ازخودش

میتونی بگیریش گربه رو؟    ببرش دام پزشکی واقعا اینا تازه دنیا اومدن  چه بزرگن

تازه به دنیا نیومدن چند وقته به دنیا اومدن ولی هنوز شیر میخورن کوچیکن، میترسم یه وقت مادرشون بمیره نمیدونم چیکار کنم الان 

2740
خیلی پارع شده؟ پاشو ببند  بعدشم اینا کک دارن مواظب باش نیوفتن تنت

کلا استخون پاش مشخصه یه تیکه گوشت کنده شده نمیتونه راه بره،نمیزاره دست بزنم میخواد چنگ بزنه یا کلا لنگون لنگون پا میشه میره یه جا دیگه میخوابه

کلی متن نوشتم اصلا نیومده مشکل این سایت چیه، بچه ها لین گربه تو حیاط ما زندگی میکنه دوتا توله هاشم ت ...

خود گربه بزاغ دهنش ماده ای ترشح میکنه که  به زخمش میزنه خوب میشه اگر دوست دارین پیش دام پزشک ببرینش

ارتش تک نفره خودت باش✌
خود گربه بزاغ دهنش ماده ای ترشح میکنه که  به زخمش میزنه خوب میشه اگر دوست دارین پیش دام پزشک بب ...

الان مشکلم همین بردنشه که نمیزاره بهش دست بزنم چه برسه برش دارم ببرمش دامپزشکی، امیدوارم همین چیزی که شما میگین با بزاغ دهنش خوب بشه

2706