2733
2734

برای یه موضوع مهمی میشه حسابی دعام کنید؟؟🥰

هرکس درحقم دعا کرد لایک کنه براش حمد بخونم💙😇

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است🤞🥴🌱خدایا دستم را هرگز رها نکرده ای. پس. از تو میخواهم محکم تر بگیری.🤭

سلاااااااام صبحت بخیر  

چشم  

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام به روی ماهت

آقاست

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2738

تبلیغ هزار و یک چیز دیگه که در دین هست پس چی؟؟؟

یک ایه تو قران درباره حجاب هست فقط اونو میبینید هزاران ایه دیگه قران رو ببینید بخونید بفهمید توروبه خدا 

انقدر تبلیغ حجاب کردید چی شد؟؟ جز نفرت و فاصله بین ادما چه نتیجه ای داشت؟؟

یکم تبلیغ بقیه دین رو کنید بلکه از این وضعیت دربیایم

نمیشه بیاید تاپیک بزنید مظر مخالف شنیدید قفل کنید برید 

سعی کنید بشنوید حرف مقابلتون رو 

تبلیغ هزار و یک چیز دیگه که در دین هست پس چی؟؟؟ یک ایه تو قران درباره حجاب هست فقط اونو میبینید هزا ...

تاپییک زدم نظرات رو باز گذاشتم و بیشعوری یک عده رو دیدم!

من ترجیییییییییح دادم حجاب. رو تبلیغ کنم دلیل نمیشه. بعضیا بی فرهنگیشون رو به اثبات برسانن..

تبلیغ دین؟

ما که هرچی گفتیم. فقط گارد گرفتید و. برچسب زدید

ببین گل دختر من کاربر قدیمیم خیلی کاربری سر همین تبلیغاتی دینی به فنا دادم که یه سری خدانشناس. فقط توهین کرد و چقدر دلم شکست بماند...

درضمن نفرت و فاصله ای هم نیست. بهترین دوستان وصمیمس ترین دوستان من بدحجاب هشتن

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است🤞🥴🌱خدایا دستم را هرگز رها نکرده ای. پس. از تو میخواهم محکم تر بگیری.🤭
تاپییک زدم نظرات رو باز گذاشتم و بیشعوری یک عده رو دیدم! من ترجیییییییییح دادم حجاب. رو تبلیغ کنم د ...

منم نه قصد توهین دارم نه نفرتی 

فقط خودتون لحظه ای فکر کنید تو این اوضاع کشور وظیفه دین هر کسی یه چیز دیگست تبلیغ به چیزهای دیگه از دین الان لازمه 

همین در نور باشید💖

منم نه قصد توهین دارم نه نفرتی  فقط خودتون لحظه ای فکر کنید تو این اوضاع کشور وظیفه دین هر کسی ...

شما بفرما برای اقتصاد کشورم چه کاری از دستم بر میاد؟؟؟؟؟چیو‌دقیقا تبلیغ کنم غیر اینکه. دزدی نکنید مال حروم. نخورید مثل بختک نیفتید رو زندگی مردای متاهل و...

من این هارو تبلیغ میکنم و کردم...شما بگو چیکار کنم؟

شما بفرما برای اقتصاد کشورم چه کاری از دستم بر میاد؟؟؟؟؟چیو‌دقیقا تبلیغ کنم غیر اینکه. دزدی نکنید ما ...

ممنونم ازتون♥️

اگر من زود قضاوت کردم معذرت میخوام 

ولی واقعا ناراحتم از اینکه یه سریا فقط حجاب رو از دین بلد کردن و غیبت میکنن دروغ میگن مال دیگرانو‌میخورن ظلم میکنن رعایت اینها به نظر من خیلی مهم تر از حجابه 

طرف مظلوم و‌گرفتن:)

ممنونم ازتون♥️ اگر من زود قضاوت کردم معذرت میخوام  ولی واقعا ناراحتم از اینکه یه سریا فقط حجا ...

مدونم چی میگی عزیزم ولی ببین من تاجایی که شده سعی کردم تبلیغ دین بکنم...از. پند و اندرز برای خیانت نکردم بگیر. تا. دزدی و غیبت....از همه چی گفتم حتی. دلبری برای شوهراتون حتی آشپزی. حتی شیک پوشی. همه چی....میتونی تاپییکامو بخونی

ولی. حقم نیست که.  اینهمه توهینی بشنوم. تا تاپییکو قفل کردم شروع کردن به توهینی تو تاپییکای دیگم....اگر. من. دین اشتباهی و انتخاب کردم به نظر بعضیا. پس اونا شعورشونو اشتباه انتخاب کردن....

میدونی تا خود امروز چقدر توهینی شنیدم؟تا اومدم حرف بزنم بهم. کلی چیز گفتن فقط بخاطر پروف چادریم...

مدونم چی میگی عزیزم ولی ببین من تاجایی که شده سعی کردم تبلیغ دین بکنم...از. پند و اندرز برای خیانت ن ...

خیلی ممنونم ازتون قطعا شما هم دنبال تایید دیگران نیستید و نمیشه همه رو با یه چند خط متن به راهی دیگه کشوند 

ولی متاسفانه انقدررر روی حجاب زیاده روی شده خود من کسی اینطوری بگه درباره حجاب حالم بد میشه و منظورم‌کسایی هستن که فقط حجاب رو فهمیدن و فکر میکنن با دو تا جمله که بگن دیگه امر به معروف کردن کلی کار خیر و‌ثواب کردن ولی الان دیگه هر جمله ای که درباره حجاب امر به معروف میکنن باعث‌مفرت بیشتر میشه انگار فقط حجاب باشه همه چیز درست میشه به خدا اگر بقیه چیز های دین رعایت بشه خیلی خیلی مهم تره و از این‌وضعیت نجات پیدا میکنیم 

2706