2737
2734
عنوان

ینی چی ک پول برا هر قر و فری دارین

2542 بازدید | 156 پست

بعد ب ما ک میرسید پول ندارین و طلب کارم هستین 

چ گناهی کردیم ک جز کادر درمانیم 

چرا وقتی میرید ارایشگاه پول رنگ موتون  یک ملیون میشه با شوق و ذوق پول میدین کلیم تشکر میکنید 

ولی وقتی میخاید پول پیزیت دکتر یا خدمات پرستار بدین با زور و دعوا میدین؟؟؟

یکم شعور داشته باشید ما از وقت زندگیمون میزنیم برای شما انقدر در حق ما بی انصافی نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه کسی رو رایگان بهش خدمات میدید ؟ 

چ ربطی داره الان مگ چی رایگانه مگ خود کلینیک خرج نداره مگ پرستار و دکتر و پرسنل اونجا خرج ندارن 

واقعا با چ انصافی میخواید رایگان ویزیت بشید؟

2738
چ ربطی داره الان مگ چی رایگانه مگ خود کلینیک خرج نداره مگ پرستار و دکتر و پرسنل اونجا خرج ندارن  ...

نه منکه میدونم رایگان نیست 

دارم ازت میپرسم 

کسی خواسته رایگان انجام بدید ؟ 

وگرنه قربونت تو ایران هیچی رایگان نیست 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

والا بیمارستان که تاپول نگیرن جواب سلام ادمم نمیدن،بعدم درسته باید رفتار محترمانه داشت و هزینه رو پرداخت کرد ولی شما که درامدت از حقوقته نه پولی که مردم میدن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

والا با پول با خواهش و التماس وقت دکتر میگیریمم.بیمارستان هم که هیچ ادمو محل نمیزارن تا وقتیکه آشنا پیدا کنی.بخدا خودم رفتم با زانوی اسیب دیده به بیمارستان و اورژانس هیچی دکتری هم نگا نکرد ببینه چشه.یعنی انقد نامردن.ادم جلو چشمشون بمیره عین خیالشون نیست.پس از کادر در مان دفاع نکنید

هیچ کار خدا بی حکمت نیست....
چ ربطی داره الان مگ چی رایگانه مگ خود کلینیک خرج نداره مگ پرستار و دکتر و پرسنل اونجا خرج ندارن  ...

حتما نداشته که اومده اونجا اونایی که میرن میلیونی خرج آرایشگاه میکنن هیچ دردی ندارن بیارن درمونش کنن

2706