2737
2739

ما 206 داریم من سابقه رانندگی ندارم شوهرمم ماشینو نمیده بهم الان شاغلم پول جکع کردم میخوام پراید بخرم شوهرم میگه چه کاریه بیا 207 سقف شیشه ای  بخریم به اسم خودت بخریم که خیالتم راحت باشه ششما بودین چیکار میکردین 

از اونجا که کلا شوهر ذلیلم برا شوهرم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

۲۰۷ خوب نیست 

ما تازه فروختیم دائم تو نمایندگی بودیم هر دفعه یه جاش خراب بود

یه چیز دیگه بخرین

ماشین صفر رو به کسی که زیاد تو رانندگی وارد نیست نمیدن.همون پراید واست خوبه تا کاملا مسلط بشی

به نظرم بهتره یه پراید برا خودت بخری  بری راننده گی یاد بگیری زیر منت شوهر هم نباشی.اگه هم 207 خریدین حتما حتما به نام خودت باشه از این مردا هیچی بعید نیست که بعدن منکر بشه

هیچ کار خدا بی حکمت نیست....

برای خودت ماشین بخر باهاش تمرین کن یاد بگیری بعدا بفروش بزار روی اون بااسم خودت یه ماشین بخر اینجوری درسته به اسم توعه ولی چون ماشین صفره هیچ وقت نمیزاره باهاش یاد بگیری

2706