2733
2734
عنوان

به نظرتون شوهرم خیلی با همکار خانمش راحت نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 57 پست

اگه من به جات بودم با یه مشاور صحبت میکردم نه با نی نی سایتی ها که معذرت میخام اکثرشون دنبال سرک کشیدن توو زندگی مردمن و فقط میخان ببینن قصه زندگی من چطور پیش میره🥴 فقط اونایی که گفتن صداشو در نیار، زیر نظرش بگیر، بعد بیا بگو ادامش چی شد😐😐😐

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عوم یکی ع بدبختای ما زنا همین همکارای زنشونه 🙄منم ک حسود😐

اگه نون شبم نداشته باشم نمیزارم با دخترا همکار شه 

شوهرم یکم زیادی تو دل بروعه تا دخترا میبینشش واسش عشوه میان 

انقده بدم میاد ازین جور دخترای شلو ول 

عح حال بهم زنا

تمام همکارای خانم و آقا توی محل کار باهم راحتن. کلی از روز رو در کنار همن، اکثرا باهم صمیمی و راحت برخورد میکنن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2738
مبترسم نقطه ضعف منو پیدا کنه و بگه تو خیلی حساسی اشتباه میکنی و از این حرفا...

خوب بگه .بگو من احساس خوبی ندارم.کمی رعایت کن.من شوهرم یه همکلاسی داشت همش بهش زنگ میزد.فارغ التحصیل شده بودنا.بعد شوهرم تماس میگرفت باهاش کاری داشتی زنگ زدی .؟جواب میداد نه حواسم نبود دستم رفت روی دکمه.اخه همیشه !🤔خلاصه گر دو خاک کردم گفتم این دختر لابد منظوری داره

😅😅🤣🤣🤣

یکم صمیمیت همیشه هست بین همکارها، بخصوص اونهای که تو یه اتاقن، گاهی بی قصد و عرضه گاهی با قصد و غرض، ولی تو کاملا غیر مستقیم بهش بفهمون که میدونی و درک میکنی که تو محیط کار آدم صمیمی میشه ولی درعین حال از زیادی صمیمی بودن خوشت نمیاد،هم خودم کارمندم و هم شوهرم، درک دارم از هردو طرف، احتمال داره که شوهرت بیاد بگه ما مثل خواهر و برادریم تو هم بگو هر طور باشه شما نامحرم هستین، مواظب با

2706