2752
2734
عنوان

کاش خدابهم بچه نمیداد😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3504 بازدید | 71 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پیشنهاد میکنم با یه روانشناس صحبت کنید

هرهفته میرم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2731
خودتو ناراحت نکن انشالله گل پسرت بهترین زندگی رو براخودش کیسازه و این روزا روهم فراموش میکنی میگذره& ...

خداکن

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
اشکال نداره عوضش یه مادر دلسوز داره

من براش میمیرم

الهی عزیزم .باباش و اصلا نمیبینه؟ 

خیلی کم

قوی باش

کاری کن جای پدرشو پرکنی

خلیا شرایط مث تورو دارن

خیلیا شوهراشون مردن توجوونی

حالا شما جداشدی

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             
گناه دارن بچه های طلاق ـ هرکاری ام براشون بکنی اخرش کمبودپدرومادروحس میکنن ـسعی کن براش بهترین مادرب ...

اره خیلی سخته هم پدرباشی هم مادر

چه عالی حتما جلسات تون رو ادامه بدید بهتر میشید

1سال دارم میرم

2706