2733
2739
عنوان

خانمای خوش هیکل بیاین ببنیم قد و وزنتون چنده؟😎😏

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 63 پست
آره فامیل ما ژنتیکی مردا قد بلند ولی خانوما حداکثر ۱۶۰ان الان اینجا همه بالای ۱۷۰ان ماجرا چیه الله ...

اخه تو خیابون هم من خانم قد بلند خیلی کم میبینم ، نی نی سایتیا یکم همت کنن از خانمای هلندی هم بلدتر میشن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
۱۶۰، ۴۸  عاشق قدو وزنمم  از نظر من هرچی لاغرو ظریف تر بهتر اصن دختر باید لاغر مردنی باشه ...

منم قبل ازدواجم دقیقا ۴۷ کیلو بودم با همین قد ولی خیلی حس لاغری داشتم همه بهم میگفتن چقدر لاغری بعد که شدم ۵۰ دیگه خیلی خوب شده بودم  الان هم که بین ۵۳و ۵۴

منم ۳بل ازدواجم دقیقا ۴۷ کیلو بودم با همین قد ولی خیلی حس لاغری داشتم همه بهم میگفتن چقدر لاغری بعد ...

من همه بهم میگن لاغریت نازه

بنظر من تناسب اندام باید داشته باشی درکل 

بعضیا با وزن ۵۰ ۶۰ خوش هیکلن بعضیا با وزن ۴۰ خورده ای 

من یکم چاق شم بد میشم چون هیکلم اینطوریه که پاهام تپله بالا تنم کوچولوعه دوس دارم رونام لاغر تر شه

برای موفقیتم ی صلوات میفرستی؟🥲🎈🤍
2738
والا همین منم دوروبرم خیلی کم قدشون به ۱۷۰ برسه  

یکی از فامیلای ما هی پز قدشو میداد میگفت ۱۷۵ ام بعد جالبه از من کوتاه تر بود آخر انقد فخر فروخت رفتم متر اوردم دیدم ۱۶۸ عه و الکی ۷ سانت اضافه میکرده مطمئن باش یه سری هاشون راست نمیگن وگرنه این حجم از ادم قد بلند عادی نیست😐

من همه بهم میگن لاغریت نازه بنظر من تناسب اندام باید داشته باشی درکل  بعضیا با وزن ۵۰ ۶۰ خوش ...

آهان راست میگی باز من پاهام خیلی لاغره رون پر که خیلی خوبه   اگر مجردی رو همین وزن بمون چون بعد ازدواج و بارداری به هرحال چند کیلو چاق میشی من الان دوتا بچه دارم ولی خب چون وزنم کم بوده از اول الان هم نهایت ۵۴ میشم دیگه

ای جون چه بقلییی😍

به سنم نمیخوره ولی خوب میگذرونیم 🙂

تیکر بار داری نیس 🙊حسبی الله وکفا ❤.  تسلیم نشی بردی حتی اگه آسفالتت كرده باشن✌🏻        هرچی برای من میخوای چه خوب چه بد خدا صد برابرشو به خودت بده انشالله😉.          بگو ماشالله 😁.  هرچیزی زکات داره زکات خرد هم تحمل نادان هاست🙂
آهان راست میگی باز من پاهام خیلی لاغره رون پر که خیلی خوبه   اگر مجردی رو همین وزن بمون چون بعد ...

من هیکلم خیلی قشنگه همه میگن البته تعریف از خود نباشه 

مثلا شونه هامو دستام کوچولوعه سینه هام یکم تپله کمرم باریکه شکمو پهلو اصن ندارم ولی رون هام یکم تپله ولی اینجوری دوس ندارم دوس دارم رون هام تپل شه 

وای خدانکنه من هیچوقت ازدواج نمیکنم ک بخوام بچه دار شم😂

برای موفقیتم ی صلوات میفرستی؟🥲🎈🤍
2706