2733
2739
عنوان

کاش هیچ وقت اینجوری نمیشدم

156 بازدید | 14 پست

خانما کسی هست واسه درد دل

حالم اصلا خوب نیست 

انقد تو زندگیم استرس کشیدم ک الان دیگه تپش قلبو لرزش دستام زندگیمو بهم ریختن

دیروز رفتم موهامو کوتاه کردم انقد دستام میلرزید از خجالت اب شدم

یه ادم ب شدت منفی بافم

ب شدت

استرس زندگیمون ورشکستگی خونوادم  کنکور ک فقط ایندم ب همون ربط داره دیونم کرده

الان ک دارم اینارو مینویسم قلبم داره از جا کنده میشه نمیدونم خرافی شدم یا ن ولی ی برنامه دوستم رو گوشیم نصب کرد چند دیقه پیش رفم داخلش برنانه ف. ال بود 5 تا ف. ال گرفم همشون گفتن ابروت میره ب زودی.... دقیقا س چار روزه از بس به این موضوع فک میکنم حالم بد میشه الانم تپش قلب دیونم کرده دیگه دارم میترسم از این حالتم

بنظرتون این ف. الا چقد واقعین😑😑😑میدونم دارم چرت میگم ولی من دیگه دیوونه شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا نمیری پیش مشاور و روانشناس عزیزم ؟ اینطور بیشتر اذیت میشی که ... فااال و اینا همش الکی خودتو نگران نکن

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2740

مگه کاری کردی ک ابروت بره؟ 

خرافاتی نباش برو پیش روانشناس کمکت میکنه

به چیزای مثبت فکر کن ک واست اتفاق بیوفته

ادم سالمم بشینه ف. ا. ل بگیره و انقدر منفی فکر کنه دیوونه میشه

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
سوره یس اروم میکنه؟  میخام شرو کنم ب نماز خوندن

آره یس خیلی خوبه ، کار خوبی میکنی منم سر نماز دعا کن ، هممون اندازه خودمون کلی غصه داریم فکر نکن فقط تو اینجوری هستی اما دیگه چاره ای نیست باید یه جوری خودمونو آروم کنین تا عمرمون سر شه 

آره یس خیلی خوبه ، کار خوبی میکنی منم سر نماز دعا کن ، هممون اندازه خودمون کلی غصه داریم فکر نکن فقط ...

انشاءالله که درست میشه امروز نماز خوندم حالم خیلی بهتره خیلی خدا درست کنه انشاءالله 

2706