2737
2734
24 هفته و 4روزه ک باردارم. از ظهر تا الان احساس درد شدید واژن و کمر دارم.حالا چکار کنم؟ قرص ایزوپرین هم خوردم. دکترم هم رفته مرخصی ...
خدایا شکرت که بعد از 3 سال ونیم انتظار منو هم لایق مادر شدن کردی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دکتر من بهم گفته بود هر وقت احساس خطر کردی باید استراحتت رو بیشتر کنی وگرنه درمانی که نداره! استراحت مطلق باش ببین بهتر میشی یا نه.اگه بازم خیلی ناراحتی برو بیمارستان
2728
2740
عزیزم بدون استرس دراز بکش من هم درد دارم دکترم حتی قرص هم نداده فقط گفته کلا کار ضروری پاشو دراز بکش بهتر شدی اصلااا مهم نیست اگه با استراحت بدتر بشه برو بیمارستان
با حیوانات مهربون باشیم 🥰
آبانه راست میگه. یادم رفت بگم. دکترم گفت چون هوا سرده با یه شال کمر و شکمت رو ببند. در هر صورت نترس عزیزم انشاالله چیزی نمیشه فقط استراحت کن. منم از این دردا زیاد داشتم. اگه تا شب بهتر نشدی برو بیمارستان تا خیالت راحت شه
من وقتی پهلوهام یا کمرم سرما میخورن درد میگیرن شدید و قلنج میکنم علائمی هم نداره جز درد جوری که احساس میکنم خنجر توی دلم رفته اینجور مواقع غذاهای گرم مثل سوپ میخورم + لباسای خنک یا کوتاه هم نمیپوشم ، به پهلو دراز میکشم ، بعد از چند ساعت خودش به مرور خوب میشه درد واژن رو هم منم هفته ی پیش داشتم خودش خوب شد اگه دردتون مداوم و طولانی نیست و بهتر شدین عیبی نداره فقط حواستون باشه به هیچ عنوان طاق باز نخوابید اگه نه بهتره برای اطمینان پیش ی دکتر برید
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
2706