2733
2734

من شیائومی دارم 

میخوام یکدفعه همه مخاطبینم رو حذف کنم 

نمیشههه 

باید همه رو یکی یکی حذف کرد 

خیلی زجراورههه 

نمیشه همه رو با هم حذف یعنی؟ 

اصن انتخاب هم نمیشه کرد ک چند تا با هم حذف شن 

باید تک به تک کردنم

نمدونم تونستم منظورم رو برسونم یان

کاربری دست دو نفره دوستان 😊❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شیائومی ندارم ولی گوشی قبلیم اینجوری بود یه برنامه دانلود کردم همه مخاطبامو حذف کردم 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2731
یادت نیس اسمشو؟

تو گوگل پلی بزن برنامه حذف مخاطبین 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸