2737
2739
عنوان

خیاطها بیایین لطفا کمک!

83 بازدید | 4 پست

سلام

من قبلا دوره نازک دوزی زنانه رو گذروندم و دوره لباس زیر و لباس شب رو تا حدودی ...

الان میخوام یه دوره جدید برم

به نظرتون کدوم دوره کاربرد بیشتری داره و چیزهای بیشتری یاد میگیرم؟

شلواردوزی،ضخیم دوزی،مجلسی،تاپلکس،مانتو دوزی، و....

اینم بگم

من فقط برای خودم و خانواده م و یه چندتا از دوستام میدوزم

یعنی خیاط حرفه ای نیستم که از صبح تا شب مدام بخوام بدوزم

ولی خب دوست دارم همه چی بلد باشم

الان تقریبا همه مدل کت و مانتویی ببینم میتونم بدوزمش😉

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صددرصد مجلسی کاربردش بیشتره  مانتو دوزی که اسونه دیگه  ضخیم دوزی هم چرخ مخصوص میخاد و خی ...

خب الان که مراسمها کم شده .. بعدم هم پارچه گرونه و هم خیاط کسی به نظرتون مجلسی میدوزه؟

الان دو ساله که خودمونم مجلس نداریم حتی و اگر هم باشه دیگه کسی رو بخاطر کرونا دعوت نمیکنن 

که بگم برا خودم به دردم میخوره

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
2731
خب الان که مراسمها کم شده .. بعدم هم پارچه گرونه و هم خیاط کسی به نظرتون مجلسی میدوزه؟ الان دو ساله ...

از این دید نگاه نکن تا یاد بگیری قشنگ بدوزی مجلس ها هم شروع میشه ...ماخودمون ۳تاعروسی امسال دعوت شدیم...

و اینکه مجلسی خیلی گرونه اگه یادبگیری بدوزی خیلی برد می‌کنی... الان پارچه هرچقدرم گرون باشه خود لباس مجلسی ها گرونترن...برای تمرین لباس مجلسی نیازی نیست حتما پارچه خیلی مجلسی و گرون داشته باشی ...توی کلاس بیشتر اموزش روی کاپ سینه و اینجور چیزاست ...