2733
2734
عنوان

درمان خشکی مو

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 40 پست
روغن کرچک واقعا برای رویش مجدد تاثیر داره؟

برو تاپیک کم پشتی مو رو بخون منم دارم سه روزه انجام میدم حالا نمیدونم جواب میده یا نه ولی خیلیا راضی بودن

وزن اولیه ۹۰ 😎وزن شروع تو تاپیک ۷۳💚 هدف اول۶۹💚هدف دوم۶۵💚هدف نهایی۶۰💜💚وزن فعلی👈🏻۶۵👉🏻خدایا شکرت که هدف دوم رو هم دیدم❤ خدایا  تو بهترینی🥰
برو تاپیک کم پشتی مو رو بخون منم دارم سه روزه انجام میدم حالا نمیدونم جواب میده یا نه ولی خیلیا راضی ...

لینکشوو بده

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لینکشوو بده

لینکشو ندارم  بزن کم پشتی مو نی نی سایت میاد بالا

وزن اولیه ۹۰ 😎وزن شروع تو تاپیک ۷۳💚 هدف اول۶۹💚هدف دوم۶۵💚هدف نهایی۶۰💜💚وزن فعلی👈🏻۶۵👉🏻خدایا شکرت که هدف دوم رو هم دیدم❤ خدایا  تو بهترینی🥰
روغن کرچک...روغن بنفشه...روغن زرده تخم مرغ...روغن سیاهدونه...روغت زیتون...اما سالار و سرور همه این ر ...

لطفا جواب میدید

1.من مدام موخوره دارم اصلا با کوتاهی هم برطرف نمیشه

2.موهای طبیعی خودم تقریبا لخت و بی حالت هست ولی از وقتی رنگ میکنم وز دار و خشک تر شده، دوست ندارم اینجوری. چی پیشنهاد میدید

2731
لطفا جواب میدید 1.من مدام موخوره دارم اصلا با کوتاهی هم برطرف نمیشه 2.موهای طبیعی خودم تقریبا لخت ...

یه سوال دیگه هم داشتم

کپسول کراتینه مو تاثیری داره برای لختی مو? آسیب نمیزنه

اگه آسیبی نمیزنه طرز استفادش رو می‌فرمائید اگه اطلاعی دارید

2738
رزیم سرخود گرفتم تو دو سه ماه ولی ۱۶ کیلو کم کردم یه چند روز هم رژیم آب گرفتم  کلی هم مکمل خورد ...

آخه این چه کاریه...چرا برای لاغری خودتونو از نعمت سلامتی محروم میکنید

همون روغن سیاهدانه استفاده بشه...فقط خواهشا دیگه ازین کارا نکنید...رژیم آب و مکمل و...بذارید کنار...برای لاغری اگه میخوایید میتونید از دم کرده برگ سنای مکی استفاده کنید هفته ایی ۳ بار...تمام چربی بدن اعم از خون،پهلو،شکم وکبد رو آب میکنه

من آقا هستم...من آقا هستم...من آقا هستم...لطفا هی نگید عزیزم و...
لطفا جواب میدید 1.من مدام موخوره دارم اصلا با کوتاهی هم برطرف نمیشه 2.موهای طبیعی خودم تقریبا لخت ...

موقع حمام روی سکو حمام کنید

موقع شانه زدن نشسته شانه بزنید

غذاهای گرم و تر بخورید و سرد و تر نخورید

روغن سیاهدانه بزنید

آخر حمام سر رو با کمی نمک بشورید و کمی ماساژ بدید(نمک دریا باشه چه بهتر)

شامپو گل ختمی استفاده کنید از عطاری(خشکی مو)

شامپو سبغ استفادع کنید(رشد و تقویت ریشه مو)

من الان تاپیکاتون رو دیدم چقدر عالین😊🌹

چند تا سوال داشتم 

من موهام چربه و ریزش مو دارم و موهام تا به یه اندازه مشخصی میرسه موخوره میزنه و کم پشته

چیکار کنم؟

چیزی‌دَر‌گوش‌ِقـٰاصِدَک‌هـٰا‌گُفتِه‌اَم‌اَز‌آرِزوفَرـٰاتَر...🕊

منم اقا هستم خشکی مو و حالا حساسیت و اینا کلا شامپویی که انتخاب میکنید باید به مو بخوره همه اش رفع میشه من موهام فر هستش کلا خشکی مو و جوش داشت سرم حساسیت به شامپو الان بیست ساله صدر میزنم خداروشکر موهام کلا خوب شده دیگه حساسیت ندیدم

من الان تاپیکاتون رو دیدم چقدر عالین😊🌹 چند تا سوال داشتم  من موهام چربه و ریزش مو دارم و مو ...

روی سکو بشینید و حمام کنید

نشسته شانه کنید

روغن سیاهدونه بزنید(اول موهاتونو کامل بشورید و خشک کنید و روغن رو نشسته ربع ساعت ماساژ بدید و بعد بذارید نیم ساعت بمونه و بعدش حمام کنید)

شامپو سبغ برای موهای چرب از عطاری بخرید...روش استفادش روش زدن

غذاهای گرم و تر بخورید...سرد و تر نخورید

سلامت باشید

حالا که بحثش شده منم سوال کنم آقامن موهام هیچ مشکلی نداره ۵۴سانت هم هست چطور بلندتر بشه؟ میخوام ۸۰ ...

ان شاءالله همیشه سلامت باشید

شامپو های رایج رو کامل بذارید کنار

فقط نشسته حمام کنید(از دوش استفاده نکنید...با کاسه موهارو بشورید)

شامپو سبغ از عطاری بخرید

غذاهای گرم و تر مثل خرما بخورید

نشسته شونه کنید

سشوار ابدا استفاده نکنید بجاش بعد از حمام سرتوتو ببندید(با حوله خشک نکنید)

التماس دعا

2706