2733
2734
الان 5 روزه قرص میخورم از دیشب حالم بده سرم زدم امپول زدم درم میمیرم نمیتونم قطعش کنم کمکم کنید
خدایا ازت ممنونم بخاطر همه نعمت های که بهم دادی
من ال دی میخورم هفته اول حالت تهوع داشتم رفتم قرص ویتامین b6گرفتم خوردم بهتر شدم
سردردم میگرفتم خود به خود بهتر میشه
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم من لتروزول میخوردم تخمکام ورم کردن یه دوره قرض ضد بارداری بهم داده بعد از ماه دیگه کلومیفن و قرص
حساسیت داری پس. فک کنم باید قطع کنی !
من ال دی میخوردم فقط ریزش مو پیدا کردم. از دیشبم مارولون رو شروع کردم هنوز عارضه ای ندیدم ! ولی خیلی ها حساسیت دارن . یه وبلاگ هست doctorzanan.blogfa.com پزشک آنلاینه زود جواب میده باش مشورت کن.
ثنا جان زنگ زدم بهش گفت نمیشه قطعش کنی اگه امشبم اینطوری شدی صبح بیا عوضش کنم اما من هر قرص ضد بارداری میخورم اینطوری میشم
ثنا جان زنگ زدم بهش گفت نمیشه قطعش کنی اگه امشبم اینطوری شدی صبح بیا عوضش کنم اما من هر قرص ضد بارداری میخورم اینطوری میشم
2706