2737
2734

عصر آبریزی داشتم طوری که کلا لباس زیرم خیس شد رفتم بیمارستان گفتن از کیسه آب نیست

اومدم خونه

الان باز کل لباس زیرم خیس شد 

ولی عصر آبش شفاف بود الان صورتی رنگه

چیکار کنم برای چیه؟

بنظرم کیسه آبه 

دوباره برو بیمارستان. 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باز برو عزیزم چون عادی نیست ب نظرم

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
2738
آخه تست آمینو گرفت گفت منفیه کیسه آبت نیست

نمیدونم عزیز 

من تجربه این شکلی ندارم 

ببخشید ، مال ادرار نیست 🙊

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
توی فاز زایمان افتادی نگران نباش دردات شروع نشده؟

نه شروع نشده

باید سزارین بشم

اگه دهانه رحمم باز بشه دردام شروع میشه

اخه الان دردی ندارم

فقط همین ترشح نمیدونم از چیه

[QUOTE=238657628]نه شروع نشده باید سزارین بشم اگه دهانه رحمم باز بشه دردام شروع میشه اخه الان دردی ندارم فقط همین ...[/QUOT برات چه تاریخی زده سزارین بشی من بعد  دفع ترشح صورتی دردام شروع شدو شب ساعت ده دردم شروع شد ساعت هفت صبح بچم بدنیا اومد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
[QUOTE=238657628]نه شروع نشده باید سزارین بشم اگه دهانه رحمم باز بشه دردام شروع میشه اخه الان دردی ن ...

عزیزم از من ترشح بعید میدونم باشه 

کلا آب بود

بعد شما ترشح صورتی که داشتین ادامه دار بود؟ یا فقط همون یکبار