2737
2739

بچه ها من کلا از قدیم عادتمه بخوام خورشت بپزم دو ساعت اولو میزنم زود پز بعد دو ساعت تو قابلمه میذارم بپزه

امشب مهمونام زیاد بود تو زود پز جا نشد از ساعت ۱۰و نیم خورشتمو بار گذاشتم ،الان رفتم تست کنم دیدم گوشتش یخورده به اصطلاح خِرچ خِرچ میکنه🤣😑

چجوری بگم کامل نپخته

تا ساعت ۷و نیم میپزه بنظرتون، اعصابم داغون شد

گوشتشم گوشت گوساله 

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

اره احتمالا

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه عجیبه تا الان نپخته ها  گوشت خورشت؟؟ برای من معمولا ۴ ساعته میپزه

گوساله دیرپزه له نمیشه

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
چه عجیبه تا الان نپخته ها  گوشت خورشت؟؟ برای من معمولا ۴ ساعته میپزه

گوشتش رو تو خونه داشتم قبلا ازش پخته بودم به روش خودم میپخت الان ترسیدم نکنه تو قابلمه نپزه

2738
اولا که اره میپزه خیلی مونده تا ۷ بعدشم میتونی فقط گوشتارو با یه لیوان ابجوش بریزی تو زودپز تا بپزه

اونجوری زیاد خوشمزه گفتم شاید نشه ولی خوب الان واسه اینکار  دیره بشینم گوشتارو یکی یکی سوا کنم

اونجوری زیاد خوشمزه گفتم شاید نشه ولی خوب الان واسه اینکار  دیره بشینم گوشتارو یکی یکی سوا کنم

میپزه نترس ۳چهار ساعت فرصت داری

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔
2706