2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعا کن سال دیگه این موقع منم بچم تو بغلم باشه🥺❤

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2738

وای من که هفته اخرم خیلی بد بود،روز شنبش میخواستم برم دکتر که برام نامه سزارین بنویسه،چقدر از نی نیم خواهش کردم نیاد،قربونش برم صبر کرد همون روز شنبه استارتشو زد که البته سزارین شدم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

یادم که میاد ،حالم  ،بخصوص که نی نی م تنبل بود و کم تکون میخورد شوهرم هم مسافرت بود من روز های قبل از سزارین با اون شکم مینشستم پشت فرمون ماشین بیمارستان به بیمارستان دنبال دکترم بودم .

2706